Tak Zendaya prezentuje się na ściankach. A jak wygląda naprawdę? Paparazzi uchwycili ją bez makijażu [ZDJĘCIA]

Zendaya wybrała się na randkę z Tomem Hollandem. Postawiła na swobodną stylizację i zmyła makijaż.

Coraz więcej gwiazd decyduje się pokazywać w naturalnej odsłonie i bez makijażu. Ostatnio na taki krok postawiła Lady Gaga, która podczas Oscarów na czerwonym (a w tym roku raczej na szampańskim) dywanie zaprezentowała się w pełnym make-upie, by później pojawić się na scenie sauté, w trampkach i luźnej koszulce oraz jeansach. Być może na podobny krok zdecyduje się kiedyś inna z gwiazd, na przykład Zendaya. Aktualnie jednak 26-letnia aktorka publicznie pokazuje się w makijażu - zarówno na ściankach, jak i Instagramie. Na naturalną wersję decyduje się jednak w sytuacjach prywatnych.

Zobacz wideo Brawo za dystans!

Zendaya bez makijażu

Zendaya cieszy się niebanalną urodą. Na branżowych imprezach olśniewa - perfekcyjnie ułożone włosy, podkreślone oczy i kości policzkowe, odważne stroje. Trudno oderwać od niej wzrok. Okazuje się, że równie piękna jest bez całej tej otoczki - bez makijażu i ułożonych włosów i w luźnej stylizacji. Skąd to wiemy? Bo gwiazda "Euforii" została zauważona przez paparazzi, kiedy spacerowała ulicami Londynu z Tomem Hollandem. Zakochani trzymali się za ręce i doskonale się bawili. Oboje byli swobodnie ubrani. Aktor miał na sobie brązowe spodnie, bluzę z kapturem oraz czapkę z daszkiem. Jego ukochana szerokie jeansy i czarną bomberkę. Całość stylizacji uzupełniały ciężkie, ciemne buty w wojskowym stylu.

Uwagę jednak zwracał fakt, że aktorka całkowicie zrezygnowała z makijażu. Dzięki temu widać, że cieszy się idealnie gładką skórą i wygląda obłędnie. 

Zestawiliśmy zdjęcia aktorki, by podkreślić, jak prezentuje się na imprezie branżowej, a jak prywatnie. 

ZendayaZendaya Fot. Agencja Gazeta/Forum

Waszym zdaniem różnice są duże?

W naszej galerii, w górnej części artykułu znajdziecie więcej zdjęć aktorki. 

Więcej o: