Koroniewska pokazała szklany przedpokój. Ale się urządziła. Te szklane schody to hit

Joanna Koroniewska niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania. Na Instagramie zaprezentowała teraz, jak wygląda jej przedpokój. Jest chłodno i nowocześnie, ale całą uwagę kradną schody. Są świetne!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od dłuższego czasu prężnie działają w social mediach. Para dzieli się z fanami zabawnymi filmikami oraz scenkami z życia codziennego. Tym razem aktorka postanowiła pokazać, jak urządziła przedpokój. Podobnie, jak w innych częściach mieszkania, tak i tutaj pozostała wierna minimalizmowi. Nam najbardziej do gustu przypadły szklane schody, które sprawiają, że wnętrze nabiera loftowego charakteru. 

Polecamy: Jakub Rzeźniczak dopytywany o zdradę ciężarnej partnerki. Odpowiedział. Dołączyła też Paulina

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Leni KlumNajstarsza córka Heidi Klum jest już dorosła. Leni nie miała łatwego dzieciństwa

Joanna Koroniewska pokazała przedpokój. W takiej przestrzeni to aż miło buty zmieniać

Joanna Koroniewska z Maciejem Dowbor kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Para skrzętnie relacjonowała przebieg remontu nowego gniazdka. Tym razem ku uciesze widzów, aktorka opublikowała nagranie, na którym pokazuje, jak wygląda przedpokój w pełnej krasie. Na pierwszy plan od razu rzucają się piękne, szklane schody, które optycznie powiększają i tak już sporą przestrzeń. Oprócz tego wysokie sufity sprawiają, że całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Zobacz również: Koroniewska i Dowbor wykończyli kuchnię w nowym domu. Piękna! A tak urządzili poprzednie mieszkanie

 

Widać, że para kocha minimalistyczne wnętrza. Pewnie z tego powodu całe mieszkanie zostało urządzone w prostym i nowoczesnym stylu. Fani nie kryli zachwytu nad wystrojem mieszkania. W komentarzach pisali:

Piękny ten przedpokój i ta imponująca przestrzeń - podkreślił fan.

Ktoś inny dodał:

Boska przestrzeń. Jest czym oddychać. Wszędzie biało - podsumowała internautka.

A wy, co myślicie o wnętrzu Koroniewskiej i Dowbora?

Więcej o: