Alicja Bachleda-Curuś skomentowała udział syna w Oscarach. Miała moment smutnej refleksji

Alicja Bachleda-Curuś odniosła się do wystąpienia syna Henry'ego Tadeusza z ojcem, Colinem Farrellem podczas Oscarów. Była zadowolona, ale wysnuła jedną, smutną refleksję związaną z wiekiem nastolatka.

Alicja Bachleda-Curuś udostępniła post na Instagramie, w którym pochwaliła się zdjęciami syna z gali Oscarów. Piękne fotografie młodego dżentelmena - Henry'ego Tadeusza zostały okraszone dość refleksyjnym opisem.

Polecamy: Bachleda-Curuś o obecności syna na Oscarach. Przerwała wywiad. "Mam dość osobisty stosunek"

Zobacz wideo Alicja Bachleda-Curuś wraca w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [ZWIASTUN]

Alicja BachledaAlicja Bachleda-Curuś wybrała się z synem do Krakowa. Jaki on duży!

Alicja Bachleda-Curuś skomentowała udział syna w Oscarach. Dodała słodko-gorzki post

Podczas 95. ceremonii rozdania Oscarów na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć plejadę gwiazd. Wśród nich pojawili się między nimi Colin Farrell z synem, Henrym Tadeuszem. Ich obecność na ściance wywołała spore poruszenie wśród reporterów, ale także polskich mediów. Wszyscy rozpisywali się na temat ich identycznych smokingów oraz bliskiej relacji ojca z synem. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Alicja Bachleda-Curuś nie kryła poruszenia pięknym momentem. Była zadowolona z faktu, że syn spełnił swoje wielkie marzenie. Miała jednak jedno, małe "ale", którym podzieliła się w poście na Instagramie. Napisała:

Co za wyjątkowa noc! Jestem niezwykle dumna z tego młodego mężczyzny, którym się stał (zdecydowanie zbyt szybko!) - podsumowała.
 

Fani w komentarzach skupili się jednak na pozytywach i nie szczędzili czułych słów pod adresem syna aktorki. Pisali o uderzającym podobieństwie 13-letniego chłopca do Alicji Bachledy-Curuś. Nie da się ukryć, że młody to skóra zdjęta z matki. 

Tadeusz zdecydowanie ma urodę po mamie! - napisała fanka.

Inna dodała od siebie:

Piękny syn! Bardzo podobny do równie pięknej mamy.

Trudno się nie zgodzić z opiniami fanów. 

Więcej o: