Jordańska księżniczka Iman wyszła za mąż. Ślub jak z bajki, diamentowa tiara i suknia od Diora

Za nami pierwszy królewski ślub w tym roku. Iman, księżniczka Jordanii, stanęła na ślubnym kobiercu. Powiedziała "tak" biznesmenowi Jameelowi Alexandrowi Thermiotisowi. W uroczystości wzięła udział cała jordańska rodzina królewska. Ceremonia odbyła się w pałacu Beit Al Urdun.

12 marca odbył się pierwszy królewski ślub w 2023 roku. Iman, księżniczka Jordanii, wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Jameel Thermiotis, wenezuelski współzałożyciel i partner firmy Outbound Ventures. W ceremonii uczestniczyło troje świadków: król Abdullah II, czyli ojciec Iman, raz dwójka jej braci: książę Husajn i książę Haszim. Ślub jak z bajki odbył się w pałacu Beit Al Urdun w Ammanie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Studia w tajemnicy, występy w kadrze na Igrzyskach Olimpijskich. Oto, jak NAPRAWDĘ wygląda życie współczesnej księżniczki

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Bajeczny ślub księżniczki Iman i Jameela Alexandra Thermiotisa

W uroczystości wzięła udział cała rodzina królewska z Jordanii. Stylizacja księżniczki Iman zapierała dech w piersiach. Panna młoda wybrała kreację Diora, z dopasowanym gorsetem i spódnicą w kształcie litery "A". Ponadto zdecydowała się na koronkowy welon i diamentową tiarę Chaumet, która miała wcześniej należeć do jej babci. Matka Imankrólowa Rania, zaprezentowała się w sukience z kolekcji Diora. Podczas ceremonii siedziała w pierwszym rzędzie. Nie kryła wzruszenia, gdy jej córka powiedziała "tak" na ślubnym kobiercu. Na zdjęciach widać również jej drugą córkę, księżniczkę Salmę, a także narzeczoną jednego z jej synów, Rajwę Al Saif. Królowa podzieliła się ujęciami z ważnego dnia Iman na swoim profilu na Instagramie. 

Iman, modlę się, aby ten kolejny rozdział w twoim życiu przyniósł ci tyle radości, miłości i śmiechu, ile przyniosłaś nam przez te wszystkie lata. Gratulacje dla panny młodej i pana młodego - napisała w poście.

Ślub księżniczki ImanŚlub księżniczki Iman fot. https://www.instagram.com/queenrania/

Jak się okazało, świętowanie odbyło się już wcześniej. Parę dni wcześniej królewska rodzina wzięła udział w tradycyjnym obrzędzie, zwanym nocą henny. Na przedślubnym wydarzenie panna młoda miała na sobie białą suknię z kolekcji jordańskiej projektantki Reemy Dahbour. Jako dodatek wybrała pasek, który królowa Rania nosiła w dniu swojego ślubu 30 lat wcześniej. Relacja z wydarzenia została zamieszczona na profilu w mediach społecznościowych. 

Ślub księżniczki ImanŚlub księżniczki Iman fot. https://www.instagram.com/queenrania/

Ślub księżniczki ImanŚlub księżniczki Iman fot. https://www.instagram.com/queenrania/

ZOBACZ TEŻ: Salma Hayek z córką skradły show na Oscarach w ognistych stylizacjach. Podobieństwa jednak nie widać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.