Marcin Mroczek na rodzinnych wakacjach w Kenii. Pojawili się nieproszeni goście. "Nie chcesz otwierać w nadziei, że pójdą"

Marcin Mroczek spakował walizki i poleciał na rodzinny urlop. Tym razem wybór padł na Kenię. Tak spędzają czas w rajskim otoczeniu.

Marcin Mroczek poznał ukochaną Marlenę Murano w 2008 roku i od razu zaiskrzyło. Wpadali na siebie w przypadkowych miejscach, tańczyli, aż w końcu zdecydowali się zrobić krok ku budowaniu relacji. Dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo i mają dwójkę dzieci, z którymi uwielbiają podróżować po świecie. Właśnie pochwalili się relacją prosto z Kenii. 

Zobacz wideo Marcin Mroczek stracił profile w mediach społecznościowych. Teraz apeluje o pomoc

Marcin Mroczek na egzotycznych wakacjach z rodziną

Tym razem rodzina Marcina Mroczka postawiła na wakacje w egzotycznej scenerii. Mogą całe dnie spędzać na plaży, napawać się pięknymi widokami i korzystać z walorów przyrody. Na InstaStories aktor podzielił się kilkoma zdjęciami. Na jednym z nich możemy zauważyć Marina pływającego w krystalicznie czystej wodzie z synem.

Morze jest cieplutkie, choć Marlena twierdzi inaczej. Ale jej jest zimno nawet w saunie - pisał Marcin Mroczek.

Marcin Mroczek na rodzinnych wakacjachMarcin Mroczek na rodzinnych wakacjach Instagram @mroczek_marcin

Marcin Mroczek podzielił się także zaskakującym nagraniem prosto z hotelu. W oknie stanęły małpy, które za wszelką cenę chciały złożyć mu wizytę.

Kiedy masz nieproszonych gości i nie chcesz im otworzyć w nadziei, że sobie pójdą. Te małpki to podobno mali złodzieje, biorą wszystko, co popadnie.

Marcin Mroczek na rodzinnych wakacjachMarcin Mroczek na rodzinnych wakacjach Instagram @mroczek_marcin

Z kolei Marlena Murano opublikowała kilka zdjęć synów. Mogliśmy na nich zobaczyć, jak próbują się wspinać po drzewach. Przy okazji zdradziła, że zgodnie z afrykańskim duchem, urlop spełniają w pełni na odpoczynku.

Marcin Mroczek na rodzinnych wakacjachMarcin Mroczek na rodzinnych wakacjach Instagram @marlmurano

Więcej zdjęć z rodzinnych wakacji Marcina Mroczka znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.