Sylwia Bomba odsłoniła brzuch. Pokazała dwa różne zdjęcia. Fani nie kryją zaskoczenia

Sylwia Bomba opublikowała na Instagramie dwie fotografie, na których pozuje w krótkim topie. Na każdym ze zdjęć brzuch celebrytki wygląda nieco inaczej.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez lata występowała w nim razem z Ewą Mrozowską, ostatnio jednak na kanapie towarzyszy jej Lili Antoniak. Celebrytka chętnie odsłania na Instagramie sylwetkę. Ostatnio zademonstrowała fanom, jaki efekt można uzyskać dzięki odpowiedniemu pozowaniu. Jako dowód zestawiła dwa zdjęcia.

Zobacz wideo Sylwia Bomba wspomina szkolne czasy. "Byłam gruba i nielubiana, ale byłam mądra"

Sylwia Bomba odsłoniła brzuch. Pokazała dwa różne zdjęcia. Fani nie dowierzają

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna na Instagramie. Profil celebrytki jest obserwowany przez ponad 800 tysięcy internautów. Gwiazda TTV często publikuje fotografie, na których eksponuje sylwetkę. Ostatnio zamieściła dwa zdjęcia, na których odsłania brzuch. Każda z nich wgląda nieco inaczej. Mama Antosi zachęciła internautów, aby zgadywali, ile czasu dzieli fotografie.

Ile czasu dzieli te zdjęcia? Jak sadzicie? Kto obstawi najbliższą prawdy liczbę, zapraszam na kawę! Ciało jest naszym domem. Nie ma lepszego uczucia niż czucie się dobrze we własnym ciele. Ale jednocześnie akceptacja i lubienie siebie nie wyklucza pracy nad sobą - napisała na Instagramie.
 

Wielu internautów sądziło, że odmienny wygląd brzucha celebrytki jest zasługą intensywnych treningów.

Myślę, iż jest to różnica osiągnięta przez jakieś trzy do pięciu miesięcy. Chociaż osobiście bardziej podoba mi się sylwetka sprzed.
Jedno jest sprzed ciąży, a drugie po urodzeniu małej bombki.
Myślę, że coś pomiędzy dwa a trzy miesiące regularnej pracy na siłowni i zdrowego odżywiania - pisali fani.

Większość komentujących nie dała się jednak oszukać i zgodnie stwierdziła, że celebrytka pozując przed obiektywem, zmieniła jedynie pozycję. Sylwia Bomba udowodniła w ten sposób, że często wygląd naszego ciała zależy od odpowiedniej pozy lub ujęcia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.