Sylwia Bomba z łzami w oczach mówiła o remoncie. Teraz chwali się nową kuchnią. Zachwyca się... okapem. Nie, nie jest złoty

Remont nowego domu Sylwii Bomby powoli dobiega końca. Celebrytka właśnie pochwaliła się zdjęciem kuchni, w której zaczynają się pojawiać meble. Jej serce skradł okap.

Sylwia Bomba w październiku ubiegłego roku poinformowała fanów, że kupiła dom, który ma służyć jej i córce przez długie lata. Choć widać było, że jest podekscytowana wizją remontu i nie może się doczekać przeprowadzki, to pewne rzeczy ją zaczęły przerastać. Ze łzami w oczach zwierzała się fanom, że nie zdawała sobie sprawy z tego, jak ciężkie będą nadchodzące miesiące. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja powoli się uspokaja, a celebrytka może się chwalić pierwszymi zdjęciami posiadłości. Tak, na razie wygląda kuchnia.

Zobacz wideo Sylwia Bomba wspomina szkolne czasy. "Byłam gruba i nielubiana, ale byłam mądra"

Sylwia Bomba zachwyca się okapem

Wszystko wskazuje na to, że mimo stresu urządzanie nowego gniazdka Sylwii Bomby idzie coraz lepiej. Celebrytka właśnie pochwaliła się zdjęciem kuchni, która jak możemy się domyślać, zostanie urządzona w dość nowoczesnym stylu. Widać, że planując przestrzeń, celebrytka starała się znaleźć miejsce na przechowywanie jak największej ilości rzeczy. Z tego powodu postawiła na pojemne szafki z wieloma półkami i szufladami. Na samym środku jest mała wyspa, nad którą dostrzegamy biały okap. Skradł on serce gwiazdy "Gogglebox'a".

Jest i on - pisała zachwycona Sylwia Bomba.

Kuchnia Sylwii BombyKuchnia Sylwii Bomby Instagram @sylwiabomba

Przypominamy, że jeszcze kilka dni Sylwia Bomba była przerażoną wizją remontu. Nie była w stanie przewidzieć pewnych kosztów, a chciała stworzyć idealne miejsce dla siebie i córki.

Ciężki etap dopiero przede mną. Mam wrażenie, że wszystkie rzeczy, które przewidziałam w remoncie, to dopiero jedna dziesiąta. Nagle okazuje się, że hydraulik, elektryk, pompa cieplna, kable, gniazdka, wykończenia, cuda-wianki. Nie wiedziałam, że tyle tego jest. Masakra - mówiła wówczas Sylwia Bomba w rozmowie z Pomponikiem.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.