Zaginięcie Iwony Wieczorek. Śledczy zakończyli działania w Zatoce Sztuki. Jest komunikat prokuratury

Kilka miesięcy temu śledczy rozpoczęli działania na terenie dawnej Zatoki Sztuki. Miały one pomóc w wyjaśnieniu sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek. Teraz prace zostały zakończone. Przedstawiciele prokuratury wydali krótki komunikat.

Temat zaginięcia Iwony Wieczorek od lat poruszany jest w mediach. Kobieta poszukiwana jest od ponad 12 lat. Do dziś nie udało się jej odnaleźć. W sprawę zaangażowała się nie tylko policja, lokalni mieszkańcy i politycy, ale nawet Krzysztof Jackowski. Jakiś czas temu śledczy skierowali swoje zainteresowanie w stronę Zatoki Sztuki. Po trzech miesiącach działania prowadzone na terenie dawnego kompleksu rozrywkowego zostały zakończone.

Zobacz wideo Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione, nie wszystkich sprawców ukarano

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Śledczy zakończyli działania w Zatoce Sztuki. Jest komunikat prokuratury

Według informacji zamieszczonych na portalu trojmiasto.pl działania śledczych na terenie Zatoki Sztuki zostały zakończone. Dziennikarze serwisu rozmawiali z przedstawicielami Prokuratury Krajowej w Warszawie.

Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie zakończył czynności procesowe na terenie tzw. Zatoki Sztuki - poinformowali śledczy.

Okazało się jednak, że to wszystko, co mają do powiedzenia w tej sprawie. Przedstawiciele prokuratury nie chcieli bowiem rozmawiać o wynikach śledztwa.

Z uwagi na dobro postępowania na obecnym etapie nie udzielamy bliższych informacji co do zakresu oraz wyników przeprowadzonych czynności procesowych - dodali.

Nie wiadomo więc, czy działania w dawnej Zatoce Sztuki przyniosły jakiekolwiek rezultaty. Oficjalnie nigdy nie przyznano też, że prace prowadzone na terenie dawnego sopockiego kompleksu rozrywkowego miały jakikolwiek związek ze sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Agora SA