Narzeczona Mateusza Murańskiego nie wytrzymała. Przerwała milczenie i apeluje do internautów. "Przestańcie"

Narzeczona Mateusza Murańskiego miesiąc po jego śmierci odniosła się do plotek. Jest oburzona słowami internautów.

Mateusz Murański na początku lutego 2023 roku. W sieci szybko zaczęły się pojawiać spekulacje o przyczynach jego śmierci. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że przyczyną zgonu miał być bezdech. Narzeczona zawodnika Fame MMA zareagowała.

Zobacz wideo Julia Wieniawa szczerze o hejcie, depresji i samobójstwach

Narzeczona Mateusza Murańskiego odpowiedziała na wścibskie komentarze internautów

Mateusz Murański przed śmiercią był w szczęśliwym związku z Karoliną Wolską. Para planowała wspólną przyszłość. Niestety, nagłe odejście zawodnika MMA wszystko zmieniło. Już jakiś czas temu kobieta wydała oświadczenie i raczej nie zamierzała się odzywać. W związku z komentarzami spekulującymi na temat śmierci Murańskiego opublikowała na TikToku krótkie nagranie, na którym dostrzegamy tatuaż z ich imionami. Uwagę zwraca opis. Jest oburzona, tym co się dzieje w mediach.

Minął ponad miesiąc, od kiedy moje życie zamieniło się w istny film. Niestety, nie jest on z happy endem, a codziennym horrorem, w którym nikt z was nie chciałby "grać". Słowo GRAĆ jest tu kluczem, bo historia moja i rodziców Matiego stała się sprawą publiczną. Media i ludzie są w takich momentach bezlitośni, aby tylko zapewnić sobie odpowiednio dużą ilość tzw. wyświetleń - pisała Karolina Wolska.

Karolina Wolska, wiążąc się z Mateuszem Murańskim wiedziała, że ich życie prywatne będzie poddane ocenie publicznej. Nie godzi się jednak na snucie teorii spiskowej na temat jej miłości. 

Mam wyłącznie pretensje i nie godzę się na pisanie nieprawdy (...) Jako jego narzeczona nie godzę się na spekulacje, że chciał popełnić samobójstwo (nie chcecie wiedzieć nawet, jak ciężko mi się to pisze).

Narzeczona Mateusza Murańskiego podkreśla, że nie rozstali się przed jego śmiercią. 

Nie godzę się na wyzywanie mnie, jak mogłam wyjechać na parę dni do rodziny i co ze mnie za kobieta (nie będę przytaczać epitetów). Plotki o naszym rzekomym rozstaniu czy o tym, że Mat był w tamtą noc na jakiejś imprezie, również rozprzestrzeniają ludzie, których nigdy nie widzieliśmy na oczy.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.