Viki Gabor w mocnym makijażu przypomina Kylie Jenner. Wygląda zbyt dojrzale? Nie poznacie jej

Viki Gabor uwielbia media społecznościowe. Piosenkarka chętnie nagrywa krótkie filmiki i rolki. Często do nagrań przygotowuje wymyślne stylizacje. Tym razem postawiła na odważny makijaż.

Viki Gabor w lipcu tego roku skończy 16 lat, a już ma za sobą pasmo sukcesów. Jest jedną z najbardziej cenionych i najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Gabor uwielbia zaszaleć z fryzurą, makijażem, czy stylizacjami. Czasami nieźle jej się za to obrywa...

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Viki Gabor dorysowała sobie sztuczne piegi. Znowu spadnie na nią krytyka?

Viki Gabor, zresztą podobnie jak jej koleżanka z branży Roksana Węgiel, jest często krytykowana za wizerunek nieprzystający do jej młodego wieku. Faktycznie, artystka stawia na ciężkie makijaże, nie stroni również od odważnych kreacji. Tym razem zdecydowała się na domalowanie sztucznych piegów.

W tym niecodziennym makijażu wokalistka namawiała obserwatorów do udziału w livie z okazji Dnia Kobiet. W charakterystyczny dla siebie sposób wdzięczyła się do kamery, pokazując długie rzęsy, idealnie obrysowane konturówka usta i urocze piegi. Za sprawą mocnego makijażu artystka przypomina Kylie Jenner. 

Viki GaborViki Gabor Instagram, @vikigaborofficial

Viki Gabor ubiera się zbyt dojrzale jak na swój wiek? Jej mama jest innego zdania

Niektórzy fani mają dość wyzywającego wizerunku Viki Gabor. Uważają, że 15 lat to nie wiek na odważne eksperymenty z modą i makijażem. Innego zdania jest mama wokalistki. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Ewelina Gabor wyjaśniła, że zabawa modą sprawia jej córce ogromną frajdę, ponadto nie uważa by stylizacje 15-latki były tak niestosowane, jak uważa część fanów.

Viki jest bardzo świadoma mimo swojego młodego wieku i doskonale wie, czego chce i w czym chce wystąpić. Oczywiście pomaga jej w tym wszystkim nasz wspaniały projektant Konrad Bikowski. (...) Viki, wydaje mi się, że ubiera się naprawdę stosownie do swojego wieku i zazwyczaj te stylizacje są dopasowane do niej. Ona się w nich bardzo dobrze czuje. (...) Viki inspiruje się takim stylem trochę barokowym, typu gorsety wyszywane. Lubi łączyć te style.

Jak podobają wam się makijaże i stylizacje Viki Gabor?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.