Co robi Cleo po zdjęciu doczepów? Dbanie o naturalne włosy pochłania jej sporo czasu [PLOTEK EXCLUSIVE]

Cleo od lat zachwyca fanów wokalem i artystycznymi umiejętnościami. Jej znakiem rozpoznawczym jest długi, blond kucyk, który, jak się okazuje, jest doczepianym pasmem. Wokalistka bardzo dba jednak także o naturalne włosy.

Cleo należy do artystek, które same się malują i dbają o wiele detali z najwyższą dokładnością. Nie inaczej jest w przypadku fryzury - mimo doczepianych włosów wokalistka bardzo o nie dba, aby wytrzymały w warunkach scenicznych. Takie pasma są często poddawane działaniu wysokiej temperatury. W rozmowie z nami wokalistka zdradziła, co robi, aby zawsze wyglądały nienagannie.

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Cleo tak dba o kucyk. Porównała się do Ariany Grande

Wokalistka nosi przeważnie wysoki kucyk, który czasami związuje w warkocz. Co pewien czas tworzy z kucyka loki lub subtelne afro. Ukrywa przy tym gumkę do włosów, aby całość wyglądała bardzo naturalnie. 

To jest częściowo doczepiana kitka, żeby nie było. Co tu ściemniać - Ariana Grande też się przyznała do tego. Jak ogólnie dbać o włosy? Ja stawiam na porządną pielęgnację. Nie tylko szampon i odżywka, ale też peelingi i zdrowe odżywianie. To jest numer jeden. Zdrowe odżywianie pozwala nam wyhodować włosy na głowie. 

Zapytaliśmy ponadto Cleo, co jaki czas odwiedza salon fryzjerski.

Do fryzjerów wpadam co miesiąc. Szczególnie skupiam się na koloryzacji, bo sama wolę się w to nie mieszać. 

Cleo jest platynową blondynką, a tak jasny odcień należy do jednej z najtrudniejszych do koloryzacji. Wokalistka, tak jak wspomniała, sukces swojej fryzury zawdzięcza nie tylko dobrym produktom do pielęgnacji, ale także diecie. Pewien czas temu udało jej się także schudnąć m.in. dzięki odstawieniu cukrów prostych. 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.