Mroczna Cleo spotkała na ściance wiosenną Blankę. Reprezentantka Eurowizji postawiła na odważne body

8 marca w Warszawie odbyło się spotkanie w Warner Music Poland "Pięknie gramy na wiosnę". Na wydarzeniu pojawiła się Blanka Stajkow, wokół której w ostatnim czasie rozpętało się spore medialne zamieszanie. Toarzyszyła jej Cleo w mrocznej stylizacji.

Blanka decyzją jurorów zwyciężyła polskie preselekcje do Eurowizji 2023. Artystka niebawem będzie reprezentowała nasz kraj z utworem "Solo" w Liverpoolu. W ostatnim czasie dotyka ją spory hejt, który związany jest głównie z niejasnym ogłoszeniem wyników polskich preselekcji. Na kilka dni przed wydarzeniem zmieniono obowiązujący wcześniej regulamin, zwiększając w ten sposób wagę głosów oddawanych przez jury. Gdyby decyzja należała do widzów, na tegoroczny konkurs pojechałaby Jann. Artystka wydała już kilka oświadczeń w tej sprawie. W Dzień Kobiet pojawiła się na spotkaniu w Warner Music Poland w iście wiosennej stylizacji. Zdecydowanie jej przeciwieństwem była Cleo, która wystąpiła w ciemnym zestawie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cleo na początku kariery nosiła rozpuszczone włosy i miała delikatny makijaż. To naprawdę ona?!

Zobacz wideo Czesław Mozil komentuje wygraną Blanki na Eurowizji

"Pięknie gramy na wiosnę". Mroczna Cleo i pastelowa Blanka w odważnym body 

Cleo na muzyczne wydarzenie postawiła na total look w czarnym kolorze. Patrząc na jej stylizację, można stwierdzić, że wokalistka raczej nie czuje jeszcze nadchodzącej wiosny. Cleo zdecydowała się na plisowaną mini spódniczkę, którą zestawiła z kabaretkami, gorsetową górą i masywnymi butami na niebotycznie wysokiej platformie. Całość wypadła bardzo mrocznie i rockowo. 

'Pięknie gramy na wiosnę'. Mroczna Cleo i pastelowa Blanka w odważnym body'Pięknie gramy na wiosnę'. Mroczna Cleo i pastelowa Blanka w odważnym body Fot. East News

Blanka Stajkow postanowiła przywołać wiosnę pastelową stylizacją. Do białej bazy w postaci wyciętych body i luźno opadających na biodra spodniach dobrała żółtą kurtkę. Całość zestawiła z jasnymi trampkami i rozświetlającym makijażem. 

'Pięknie gramy na wiosnę'. Mroczna Cleo i pastelowa Blanka w odważnym body'Pięknie gramy na wiosnę'. Mroczna Cleo i pastelowa Blanka w odważnym body Fot. East News

Która z nich prezentowała się lepiej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.