Cleo na początku kariery nosiła rozpuszczone włosy i miała delikatny makijaż. To naprawdę ona?!

Cleo nieskutecznie próbowała rozpocząć karierę muzyczną od programu "X-Factor". Została oceniona bardzo negatywnie i odpadła już na pierwszym etapie, ale nie ma o to żalu do jurorów.

Cleo należy dzisiaj do grona najpopularniejszych polskich piosenkarek. Ma na swoim koncie już jedną diamentową płytę, trzy potrójnie platynowe, cztery platynowe i jedną złotą. Ponadto jej kolejne utwory biją rekordy popularności na YouTubie. Zanim jednak dotarła na szczyty list przebojów, sama próbowała swoich sił w talent show. 

Zobacz wideo Cleo nie wie, ile zarabia. Kto zajmuje się jej finansami?

Pamiętacie Cleo z "X-Factor"?

Cleo w 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu "X-Factor". Wówczas w jury zasiadali Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska oraz Czesław Mozil. Nieznana wtedy jeszcze nikomu wokalistka zaprezentowała utwór Tiny Turner "Proud Mary". Wykonanie nie przypadło jurorom do gustu. Wojewódzki stwierdził chociażby, że Cleo "w swojej nieprzeciętności jest dosyć przeciętna". Po latach gwiazda przyznała, że nie ma pretensji o trzy głosy na "nie".

Widziałam po jakimś czasie to nagranie i widać na pierwszy rzut oka, że ja jestem tam bardzo nieśmiała i przytłoczona tym całym klimatem tego programu. Ja siebie też bym nie przyjęła. Po prostu była tam dziewczynka, która była jeszcze nie gotowa. W tamtym czasie nie miałam żadnego mentora, który by mnie ochronił jakimś skrzydłem. Sama musiałam o wszystko walczyć - powiedziała Cleo w rozmowie z radiem Eska.

CleoCleo screen X-Factor/facebook.com/Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura

Mimo odpadnięcia z programu na etapie castingów Cleo nie poddała się w walce o marzenia. Już dwa lata później rozpoczęła współpracę z Donatanem, z którym zaczęła podbijać radiowe listy przebojów. Wkrótce potem z piosenką "My Słowianie" reprezentowali również Polskę w 2014 roku podczas Eurowizji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.