Cleo szczerze oceniła piosenkę Blanki. Ma szansę zdobyć sukces na Eurowizji? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Cleo podczas spotkania "Pięknie gramy na wiosnę" organizowanego przez Warner Music Poland wróciła wspomnieniami do Eurowizji 2014, w której brała udział z Donatanem. Jak ocenia ostatni występ koleżanki z wytwórni, Blanki?

Cleo wystąpiła na Eurowizji w 2014 roku. Na scenie duże show zrobiły modelki. Ola Ciupa robiła pranie, Paula Tumala ubijała masło. Utwór "My Słowianie" znalazł się finalnie na 14. miejscu. Tamtą edycję konkursu zwyciężyła Conchita Wurst. Jak Cleo wspomina ten dzień i czy kibicuje Blance, która w tym roku będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji? Sprawdźcie, co nam powiedziała.

Zobacz wideo Cleo o Eurowizji. Jak ocenia występ Blanki i jak wspomina swój występ z Donatanem?

Cleo o Eurowizji 2014. Co sądzi o występie Blanki?

Wokalistka wspomina wyjazd na Eurowizję 2014 następująco:

To była najgłębsza woda, na jaką mnie wrzucono, ale bardzo się cieszę. To była jedna z najpiękniejszych przygód, jaka mi się przydarzyła. (...) Byłam strasznie zestresowana i przemęczona.

Kilka tygodni pokazywania się w mediach i udzielania wywiadów związanych z konkursem było dla Cleo męczące. W 2014 roku bywała na pierwszych stronach gazet. W sieci również było o niej głośno. Mimo wszystko, wokalistka traktuje Eurowizję jako wspaniałą przygodę, która przyśpieszyła jej karierę. Rekomenduje zainteresowaniem się konkursem każdemu artyście. 

Eurowizja to szkoła życia. Polecam ją każdemu wokaliście i każdej wokalistce. Daje dużo do myślenia.

Na tegoroczną edycję konkursu wybiera się Blanka z utworem "Solo". Jak się okazuje, Cleo nie widziała jej występu na polskich preselekcjach. 

Preselekcji nie oglądałam. Sama piosenka ["Solo" - red.] to bardzo fajny, letni numer. Takiej dobrej energii nam trzeba w świecie, który jest bombardowany smutnymi informacjami. 

Cleo jak widać, kibicuje koleżance z wytwórni Warner Music Poland. 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.