Wielkie zmiany w "The Voice Kids". TVP wyda więcej na nagrody

Już wkrótce wystartuje szósta edycja "The Voice Kids". Produkcja show szykuje niespodziankę zarówno dla fanów, jak i uczestników.

Już wkrótce stacje telewizyjne ruszą z nowymi ramówkami. Jednym z wiosennych hitów TVP jest muzyczny talent show dla najmłodszych - "The Voice Kids". Właśnie od udziału w tym programie rozpoczęły się kariery Roksany Węgiel, Viki Gabor czy Sary James. Oprócz rozpoznawalności młodzi artyści mogą zdobyć także duże pieniądze. Okazuje się, że w nadchodzącej edycji pula nagród będzie jeszcze większa.

Zobacz wideo Anna Karwan otworzyła się na temat córki. Wyśle ją do „The Voice Kids"?

"The Voice Kids". Nowa edycja zaskakuje zmianami. Zarówno fani, jak i uczestnicy będą zadowoleni

Już w sobotę 25 lutego na antenie TVP2 zadebiutuje szósta edycja programu "The Voice Kids". Podobnie jak w poprzednich odsłonach w fotelach trenerów zasiądą Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W roli gospodarzy wystąpią Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Prowadzących wesprą Antek Scardina i Oliwier Szot. Aby odświeżyć formułę, produkcja zdecydowała się na pewne zmiany.

Pierwszą z nich będzie zwiększenie puli nagród. Do tej pory tylko zwycięzca otrzymywał nagrodę pieniężną, która wynosiła 50 tysięcy złotych. Teraz finansowe gratyfikacje przewidziane są także dla finalistów, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce. Zainkasują oni odpowiednio 20 i 30 tysięcy złotych.

Kolejną zmianą, która z kolei przypadnie do gustu fanom, jest wydłużenie nowego sezonu o jeden odcinek. W wiosennej edycji widzowie będą mieli okazję oglądać "Przesłuchania w ciemno" przez sześć tygodni. We wcześniejszych odsłonach trwały one o tydzień krócej.

Myślicie, że szósta edycja "The Voice Kids" wyłoni kolejną młodą gwiazdę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.