Jann na scenie ma mroczny wizerunek. A jego mieszkanie? Skromne i przytulne, z widokiem na całą Warszawę

24-letni Jann nie pojedzie na tegoroczną Eurowizję, ale dzięki preselekcjom zdobył błyskawiczną rozpoznawalność. Jak mieszka młody wokalista?

Gdyby to zależało od głosów widzów, to Jann (Jan Rozmanowski) pojechałby na tegoroczną Eurowizję. Wokalista nie pojedzie co prawda do Liverpoolu, ale występ i jednocześnie zamieszanie po wynikach preselekcji sprawiły, że teraz bilety na jego solowe koncerty wyprzedają się na pniu.

Jann, Blanka Eurowizja 2023. Jann gwiazdą koncertu w Szwecji. Blanka z gorszą propozycją

Zobacz wideo Czesław Mozil komentuje wygraną Blanki na Eurowizji

Jak mieszka Jann?

Jann, choć bardzo aktywny w mediach społecznościowych, równie mocno chroni swoją prywatność. Przez wiele lat mieszkał w Londynie i dopiero niedawno wrócił do Warszawy. Z obecnego mieszkania zamieścił kilka fotek na Instagramie.

Wizerunek, jaki Jann kreuje na scenie, to rockowy, ostry chłopak. Tymczasem w domowych pieleszach znajdziecie go ubranego w przytulne sweterki, czy śpiewającego z rodziną kolędy.

 
 

Jann, Katarzyna Dowbor Dowbor wyremontowała dom Janna. Teraz wspomina spotkanie z jego rodziną

Od najwcześniejszych lat Jann związany jest z muzyką. W dzieciństwie śpiewał w Operze Narodowej. Wokal ćwiczył w brytyjskich placówkach, m.in. na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Przed preselekcjami do Eurowizji Jann często występował jako support innych bardziej rozpoznawalnych wokalistów (śpiewał np. przed Ralphem Kamińskim). Teraz, jednak kiedy poznała go znacznie szersza publiczność, bilety na jego trasę koncertową już właściwie się wyprzedały, a organizatorzy w ostatnim momencie zaczęli zmieniać mniejsze sale na większe ze względu na zainteresowanie. Trzeba przyznać, że Jann świetnie wykorzystuje moment popularności, jaki przyniósł mu brak zwycięstwa w preselekcjach.

Zanim przeniósł się do Wielkiej Brytanii, mieszkał w Garwolinie razem z siedmiorgiem rodzeństwa u babci. Jann miał wtedy zaledwie 14 lat.

Więcej o: