Kiedyś był gwiazdą polskich seriali. Teraz pracuje w warzywniaku. Z początku biznes nie szedł jak po maśle

Marcina Rogacewicza nie trzeba przedstawiać. Aktor jest dobrze znany z wielu produkcji TVP i Polsatu, takich jak "Przyjaciółki" czy "Na dobre i na złe". Podczas pandemii zdecydował się na zmiany. Założył swój własny sklep z warzywami.

Marcin Rogacewicz dał się poznać w popularnych polskich serialach. Widzowie mogli go oglądać w produkcjach takich jak "Na dobre i na złe", "Szpilki na Giewoncie", "Przyjaciółki" czy "Korona królów". Mogłoby się wydawać, że jego dorobek serialowy będzie się tylko powiększać. Aktor wybrał jednak inną drogę. W czasie pandemii na wielu planach wstrzymano zdjęcia. Rogacewicz stwierdził, że to dobry czas aby otworzyć warzywniak. Sklep nazwał "U aktora".

Zobacz wideo Jak Wiktoria Mleczek ocenia swój związek po programie "Love never lies"?

Marcin Rogacewicz otworzył własny warzywniak

Jak wyznał Rogacewicz, założenie sklepu warzywnego było jego cichym marzeniem. W 2022 roku stworzył własny biznes. O decyzji poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Marzenie o własnym miejscu, w którym mógłbym sprzedawać owoce i warzywa, tak ukochane przeze mnie i moją rodzinę, dojrzewało we mnie niczym zasiane ziarenko. Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie (...) zaczynam realizację tego marzenia - napisał na Instagramie. 

Marcin RogacewiczMarcin Rogacewicz fot. https://www.instagram.com/marcin_rogacewicz_official/

Dodał także, że w czasie pandemii miał pewne przemyślenia dotyczące tego, co w życiu jest ważne. Przyznał, że wsparcie najbliższych osób sprawiło, że zdecydował się podążać za swoim marzeniem. Początki w jego realizacji nie były proste. Rogacewicz wyznał fanom, że na swojej drodze do sukcesu napotkał wiele przeciwności losu.

Moim pierwszym krokiem w drodze do stworzenia "Warzywniaka u aktora" było zakupienie budki, która kiedyś pełniła już podobną funkcję. Jednak po otwarciu jej stan techniczny okazał się tak druzgocący, że postanowiłem zakończyć żywot wysłużonej już budki i zrównać ją z ziemią - wyznał aktor.

Pomimo tego, Rogacewicz nie załamał się i ciężko pracował nad stworzeniem biznesu. Obecnie, można go spotkać za ladą. Jest wdzięczny za wszystkich klientów i fanów, którzy odwiedzają jego sklep. Obserwatorzy wyrazili swoje wsparcie w komentarzach. 

Panie Marcinie, bardzo trzymam za pana kciuki, by dalej pan spełniał to marzenie.
Przepiękny warzywniak.
Oby biznes się kręcił.

Choć Marcin Rogacewicz nie porzucił aktorstwa całkowicie, częściej można zobaczyć go w sklepie. Warzywniak "U aktora" znajduje się w Warszawie przy ulicy Wolność 1/3.

Marcin RogacewiczMarcin Rogacewicz fot. https://www.instagram.com/marcin_rogacewicz_official/

ZOBACZ TEŻ: Orły 2023. Ze sceny dostało się Jakimowiczowi. Maciej Stuhr nie miał litości

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.