1550 złotych. Tyle Agata Rubik dała za prezent dla psa

Agata Rubik traktuje psa jak członka rodziny. Ostatnio kupiła mu obrożę od włoskiego projektanta. Zapłaciła za nią krocie.

Agata Rubik jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 170 tys. obserwatorów. Chętnie publikuje rodzinne kadry z domu czy licznych podróży. Bardzo często na zdjęciach czy filmikach towarzyszą jej córki: dziewięcioletnia Alicja i 13-letnia Helena, mąż Piotr Rubik, a także ukochany pies Coogee. Rubikowie traktują czworonoga jak członka rodziny, nic więc dziwnego, że kupują mu prezenty, także te z wyższej półki.

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Pies Agaty i Piotra Rubika dostał w prezencie obrożę. Cena? Powala!  

Agata Rubik, aby pozostać w stałym kontakcie z obserwatorami, często organizuje popularne Q&A. Odpowiada wtedy na wiele pytań związanych z życiem codziennym. W ostatnim królowały pytania dotyczące psa. Rodzina Rubików od 9 października 2022 roku jest szczęśliwym właścicielem Coogee rasy Australijski Labradoodle. To mieszanka labradora retrievera i pudla królewskiego, stworzona w Australii. Ich sierść jest przyjazna alergikom. Pies jest gwiazdą samą w sobie. Ma konto na Instagramie, a także pojawił się w "Dzień dobry TVN". Nic więc dziwnego, że Rubikowie dbają o jego wygląd. Agata Rubik kupiła czworonogowi prezent, którego pozazdrościłaby niejedna trendsetterka.

Ciekawska obserwatorka postanowiła wykorzystać możliwość zadawania pytań. Poprosiła Agatę Rubik o pokazanie, co pies dostał w prezencie. W odpowiedzi celebrytka wstawiła zdjęcie Coogee w czarnej obroży z chustą. Wprawne oko dostrzeże także charakterystyczną trójkątną tabliczkę z logo Prady.

Pies Agaty RubikPies Agaty Rubik Fot. @agata_rubik

Za taką przyjemność trzeba zapłacić na oficjalnej stronie domu mody 330 euro, czyli ok. 1550 złotych. Co myślicie o tak drogich prezentach dla ukochanych pupilów? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA