To z nią Borkowski planuje trzeci ślub. Pokazał się na ściance z 25 lat młodszą partnerką. Nie mogli utrzymać przy sobie rąk

Nie tak dawno temu Jacek Borkowski wyznał, że jest szczęśliwie zakochany i planuje trzeci ślub. Jego serce skradła dużo młodsza partnerka. Tak wygląda.

Jacek Borkowski zyskał popularność między innymi dzięki roli amanta z "Klanu", ale i w życiu prywatnym sporo romansował z kobietami. Aktor ma za sobą dwa małżeństwa i wygląda na to, że jest gotowy na kolejne. Ostatnio wyznał, że zakochał się w dużo młodszej partnerce i snują plany o wspólnej przyszłości. Już jej nie ukrywa.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

Jacek Borkowski chwali się nową partnerką na gali 

Według doniesień mediów nowa wybranka Jacka Borkowskiego to 39-letnia finansistka, która pracuje w przemyśle farmaceutycznym. Ponoć dzieci aktora już ją poznały i bardzo polubiły. Dodatkowo rozmyślają o wspólnych wyjazdach w rodzinnym gronie, a nawet przypieczętowaniu związku. Teraz 64-latek pochwalił się ukochaną przed kolegami z branży i fotoreporterami podczas gali Kobiety Biznesu. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Na zdjęciach widać, że nie mogli oderwać od siebie rąk i wyglądali na bardzo rozbawionych.

Tego wieczora 39-latka była ubrana w czarny kombinezon, który zestawiła ze szpilkami. Uwagę zwracają jej piękne blond włosy i śnieżnobiały uśmiech. Z kolei Jacek Borkowski zaprezentował się w klasycznym garniturze z bordowym krawatem. 

kobiety biznesukobiety biznesu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć Jacka Borkowskiego z ukochaną znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Przypominamy, że Jacek Borkowski w przeszłości był związany z Elżbietą Jasińską, którą poznał jeszcze na studiach. Razem doczekali się córki. Później jego serce skradła Magdalena Gotowiecka, z którą ma dwójkę dzieci - Jacka i Magdę. Po jej śmierci związał się z dużo młodszą Pauliną Koziejowską, która obecnie tworzy związek z Maciejem Orłosiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.