Jacek Borkowski w miłosnym uniesieniu. Szykuje się do trzeciego ślubu. Stracił głowę dla dużo młodszej partnerki

Jacek Borkowski odnalazł szczęście u boku dużo młodszej partnerki. W rozmowie z jednym z tygodników wyjawił, że już myśli o ponownym ożenku.

Jacka Borkowskiego wielu kojarzy jako amanta z serialu "Klan", ale w życiu prywatnym też często wdawał się w miłosne relacje z kobietami. W jednym z tygodników serialowy Rafalski zdradził teraz, że z obecną partnerką ma zamiar wziąć ślub. I to nie będzie pierwszy raz, bo trzeci. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Jacek Borkowski o relacji z nową partnerką: Jeśli to ma być na serio, to musi być ślub

Jeszcze na studiach Jacek Borkowski poznał aktorkę Elżbietę Jasińską, z którą się ożenił. Para doczekała się córki Karoliny, ale ostatecznie skończyło się rozwodem. Kolejną wybranką aktora była Magdalena Gotowiecka, z którą ma dwójkę dzieci: Jacka i Magdę. Niestety, miłość przerwała prawdziwa rodzinna tragedia. W 2016 roku kobieta zmarła na białaczkę. Później Borkowski był jeszcze łączony z dużo młodszą Pauliną Koziejowską, obecną partnerką Macieja Orłosia. Ten związek trwał jednak tylko kilka miesięcy, ale zakochani chętnie afiszowali się z uczuciem. 

Teraz serialowy amant znalazł po raz kolejny szczęście u boku dużo młodszej kobiety, którą trzyma z dala od blasku fleszy. W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" Jacek Borkowski wyjawił swoje plany na życie z nową partnerką. Okazało się, że zapoznał ją już z członkami rodziny. Aktor zaczął już też myśleć o ponownym ożenku.

Moje dzieci poznały ją i bardzo polubiły. Teraz myślę o jakimś wspólnym wyjeździe. A potem może jeszcze raz zdecyduję się powiedzieć "tak". Na wszystko przyjdzie czas, ale jeśli to ma być związek na serio, to musi być ślub - powiedział Jacek Borkowski.

Jacek BorkowskiJacek Borkowski Fot. KAPiF

Przypomnijmy, że aktor niebawem będzie obchodził 64. urodziny. Jego wybranka jest od niego młodsza o 24 lata.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.