Jacek Borkowski trafiony strzałą amora. Jego nowa wybranka jest młodsza od aktora o 24 lata

Jacek Borkowski to 63-letni aktor, którego większość polskich widzów kojarzy z serialu "Klan". Serialowy Rafalski nie może żyć bez miłości. Według doniesień tabloidu pewna kobieta skradła mu serce.

Jacek Borkowski już nie jest singlem. Media informują, że aktor spotyka się z 39-letnią finansistką, która działa w przemyśle farmaceutycznym. Zapytany o sprawy sercowe nie krył swoich planów. Gdzie poznał nową sympatię?

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do formy

Jacek Borkowski szczęśliwie zakochany. Czy to ta jedyna?

O życiu uczuciowym aktora wiemy na pewno, że do tej pory było ono burzliwe. Borkowski ma za sobą dwie rozprawy rozwodowe. Pierwszy związek unieważnił poprzez fikcyjny coming out. Aktor wyznał dla "Faktu":

Dostaliśmy rozwód kościelny po siedmiu czy ośmiu latach od rozwodu w sądzie. Pamiętam, że żona zadzwoniła do mnie i zapytała, co może napisać w uzasadnieniu. Stwierdziłem, że może napisać co chce, a najlepiej niech napisze, że jestem gejem, to od razu dadzą nam ten rozwód. Dobrze to załatwiła, skutecznie. Nigdy nie myślałem, że taki rozwód będzie mi potrzebny, a jednak się przydał, bo z moją drugą żoną Magdą wziąłem ślub kościelny.

Jego ostatnie małżeństwo zostało przerwane w wyniku śmierci ukochanej. Czy teraz uda się aktorowi ułożyć życie u boku nowej sympatii? W wywiadzie dla "Twojego imperium" przyznał, że nie potrafi żyć bez kobiety. Bogatszy o doświadczenie aktor nie zamierza jednak zdradzać mediom większej ilości szczegółów na temat relacji z 39-letnią Moniką. "Super Express" zaznacza:

Bardzo mu na Monice zależy, nie chce też kolejnej miłości przeżywać publicznie.

Para już pojawia się razem w miejscach publicznych. Borkowski zabrał ukochaną na bankiet charytatywny, gdzie nie szczędzili sobie czułości. 

Zobacz też: Karolina Borkowska grała w "Na dobre i na złe" i miała zadatki na gwiazdę. Teraz odnosi sukcesy w innej branży

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.