Maciej Orłoś w czułych objęciach ukochanej. Świętuje jej urodziny. "I tak myślą, że jestem twoim dziadkiem"

Zakochany Maciej Orłoś postanowił publicznie okazać uczucie nowej partnerce. Zwrócił przy okazji uwagę na sporą różnicę wieku, która dzieli go z ukochaną. Najważniejsze to mieć dystans.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Maciej Orłoś ma na koncie już trzy rozwody, ale wszystko wskazuje na to, że jego sprawy uczuciowe mają się obecnie bardzo dobrze. Szczęście odnalazł przy Paulinie Koziejowskiej, która jest od niego młodsza 23 lata. O dziennikarce zrobiło się głośno przy okazji jej relacji z Jackiem Borkowskim. Jak się okazuje, Maciej Orłoś ma jednak sporo dystansu do różnicy wieku i dał tego wyraz na Instagramie. 

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka

Maciej Orłoś do ukochanej na Instagramie: Czterdziestka to już zaawansowany wiek

Maciej Orłoś opublikował na Instagramie romantyczny wpis z urodzinowymi życzeniami dla swojej ukochanej. Nie zabrakło też ujęć, na których widać, jak okazują sobie czułości. 

Kochanie, dziś świętujemy twoje okrągłe urodziny. Czterdziestka to już zaawansowany wiek, ale nic się nie martw, i tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem - śmiał się.
 

Para nie kryje się z uczuciem i dokumentuje wspólnie spędzone chwile. Ostatnio zrelacjonowali także romantyczny wypad do czeskiej Pragi. Paulina Koziejowska wyznała obserwatorom na Instagramie, że tak wygląda szczęście. 

 

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Macieja Orłosia była Monika Jóźwik. Z drugą żoną, Ewą Orłoś, dziennikarz doczekał się dwóch synów. Trzeci raz stanął na ślubnym kobiercu z Joanną Twardowską, a małżeństwo trwało 26 lat. Owocem tego związku są Jakub i Melania, obecnie studenci. Z kolei Paulina Koziejowska była związana z Jackiem Borkowskim zaledwie trzy miesiące. Po rozstaniu wróciła do byłego narzeczonego, z którym w 2019 roku świętowała siódmą rocznicę związku. Niestety, rok później narzeczony dziennikarki nagle zmarł. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.