Magdalena Stępień rozlicza się ze zbiórki na leczenie syna. Przedstawia fakturę i grozi policją

Magdalena Stępień wrzuciła do sieci potwierdzenie wpłaty pieniędzy na leczenie syna. Influencerka tym samym chciała zamknąć usta niedowiarkom.

Magdalena Stępień była związana z Jakubem Rzeźniczakiem. Doczekali się syna Oliwiera, jednak rozstali jeszcze przed narodzinami chłopca. Zaledwie pół roku po tym, gdy Oliwier przyszedł na świat, wykryto u niego rzadkiego guza wątroby. Aby ratować chłopca, Stępień założyła internetową zbiórkę i poprosiła internautów o wpłaty na leczenie syna. Influencerka zebrała pokaźną kwotę, a Oliwier był poddawany terapii w klinice w Izraelu. Niestety, mimo leczenia zmarł w lipcu 2022 roku. Od tamtej pory wiele osób wyrzucało modelce, że nie ujawniła faktur, które miały być dowodem, na co przeznaczyła pieniądze ze zbiórki. Magdalena Stępień postanowiła w końcu przedstawić dokumenty.

Polecamy: Magdalena Stępień ma nowego partnera. Podzieliła się zdjęciem. Jest zakochana od jakiegoś czasu

Zobacz wideo Magdalena Stępień i mama Anny Przybylskiej szczerze o śmierci swoich dzieci i żałobie. "Leczę się u psychiatry"

Magdalena Stępień opublikowała mocny wpis. Pokazała fakturę ze szpitala

Influencerka i modelka przebywa aktualnie w Dubaju, gdzie ładuje baterie i odpoczywa przed nowymi wyzwaniami zawodowymi. Podczas urlopu również dopadały ją pytania dotyczące pieniędzy ze zbiórki.

Żadna wasza złotówka nie została wydana w nieodpowiedni sposób. Pierwsza zbiórka to opłaty za hotel, za lot, za pieluszki, za całe zaplecze życiowe w Izraelu (bo przecież szpital nie zapewnia rodzicowi żadnego pobytu, posiłku, łóżka). Wiele rzeczy trzeba zapłacić dodatkowo - poinformowała.

Następnie jako dowód pokazała zdjęcie faktury.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Instagram / Magdalena Stępień screen

Celebrytka niedługo później dodała kolejne InstaStory, gdzie kolejny raz tłumaczyła się z otrzymanych od internautów pieniędzy. Tym razem pokazała screen z przelewu, który wykonała dla izraelskiego szpitala. 

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Instagram / Magdalena Stępień screen

Zobacz też: Magdalena Stępień ma nowego partnera. Podzieliła się zdjęciem. Jest zakochana od jakiegoś czasu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.