Joanna Kurska zaczepiona przez lekarza medycyny estetycznej. Miał dla niej ciekawą propozycję

Joanna Kurska szaleje na nartach, a wycieczkę relacjonuje w mediach społecznościowych. Tylko zobaczcie, kto się do niej odezwał.

Joanna Kurska zakończyła współpracę z TVP w styczniu 2023 roku. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Długo plotkowano, czy Kurska wyjedzie do USA, by zamieszkać z Jackiem Kurskim, który wyjechał do Stanów Zjednoczonych po tym, jak przyjął propozycję pracy jako Alternate Executive Director w Grupie Banku Światowego. Później o Joannie Kurskiej zrobiło się w mediach cicho. Teraz jednak znów o sobie przypomniała. 

Zobacz wideo "Jak to wytniesz, to ci utnę jaja". Doda o facetach, żonie Kurskiego i prostytutkach

Joanna Kurska na nartach. Zaczepił ją lekarz

Joanna Kurska wyjechała wraz z córką do Włoch, by korzystać z możliwości szusowania po alpejskich stokach. Wyjazdem chwali się na Instagramie. To właśnie tam opublikowała zdjęcie z córką, a w opisie pod fotografią zdradziła, że są same - bez Jacka Kurskiego. 

Pierwsze takie walentynki i ferie, za chwilę dzwonimy do taty - czytamy.
 

Uwagę zwraca jednak nowsze zdjęcie żony byłego prezesa TVP, mianowicie to, na którym pozuje z nartami przypiętymi do stóp. 

 

To właśnie pod tym zdjęciem w sekcji komentarzy zaczepił ją Krzysztof Gojdź - znany lekarz, który specjalizuje się w medycynie estetycznej. Wygląda na to, że doskonale zna się z Kurską i łączą ich przyjacielskie relacje. 

Do Miami wpadaj! Lub LA - napisał, prawdopodobnie zapraszając ją w ten sposób do siebie.

Kurska szybko odpowiedziała na zaczepkę.

Już za chwile będę u ciebie - napisała.

Przypomnijmy, że Krzysztof Gojdź w Miami otworzył własną klinikę, gdzie działa jako ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry i inteligentnego starzenia się. Placówkę odwiedzają amerykańskie gwiazdy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.