Marina wskoczyła w dziwacznie wycięte spodnie i eksponuje płaski brzuch. Tanie nie były

Marina opublikowała nagranie, na którym wyeksponowała sylwetkę. Fanki oniemiały na jej widok.

Marina jest jedną z najbardziej lubianych polskich WAGs. Żona Wojciecha Szczęsnego nie tylko spełnia się jako piosenkarka, ale i dzieli się uroczymi kadrami z rodziną. Ponadto zachwyca niezwykłą urodą i formą. Właśnie opublikowała nagranie, na którym pochwaliła się płaskim brzuchem.

Zobacz wideo Marina twerkuje

Marina chwali się płaskim brzuchem

Marina uwielbia pozostawać w kontakcie z fanami i chętnie dzieli się z nimi kolejnymi kadrami. Tym razem zachwyciła nagraniem, na którym w rytm muzyki bujała się w krótkim białym topie i wyciętych spodniach. Motocyklowy model pochodzi z najnowszej kolekcji Namilia i kosztuje około 850 złotych. Trzeba przyznać, że taka stylizacja pięknie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę, co nie umknęło uwadze fanów.

Ale spodnie super. Bo ty to wiadomo.
No jak można być tak piękną i zgrabną. No jak tak można.
Petarda! No, ale przy takiej figurze nie może być inaczej - pisały fanki.
 

Marina zdradza sekret zgrabnej sylwetki 

W 2019 roku Marina w rozmowie z Plotkiem zdradziła sekret sylwetki. Choć, jak wówczas sama przyznała, nie trenuje regularnie, to miała okazję uczestniczyć w obozie Anny Lewandowskiej. Stara się jeść zdrowo, jednak nie stosuje żadnej restrykcyjnej diety.

Dużo zieleni, dwa litry wody. To jest taka dieta. Ja lubię najbardziej takie obiady mojej mamy - kotlecik, surówka, kapustka. Często podróżuje i jem na mieście. [...] Im więcej podróżuję, tym bardziej wiem, że nie ma lepszej kuchni - zdradziła w rozmowie z Plotkiem.

Trzeba przyznać, że Marina prezentuje się fenomenalnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.