Adam Zdrójkowski o relacjach z Wiktorią Gąsiewską. Zręcznie wybrnął. Wyznał też, że rozważa randkę z fanką

Choć Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się w 2021 roku, aktor cały czas pytany jest o kontakty z byłą partnerką. Kuba z "Rodzinki.pl" wypowiada się na ten temat bardzo dyplomatycznie.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie tylko dorastali na oczach widzów, ale też przez cztery lata tworzyli publiczny związek. Fani uwielbiali aktorską parę, którą uczucie połączyło na planie "Rodzinki.pl", i ze smutkiem przyjęli informację o ich rozstaniu. Aktorzy nie prali publicznie brudów, a powody zakończenia relacji zostawili dla siebie. Zarówno Zdrójkowski, jak i Gąsiewska podeszli do całej sytuacji z bardzo dużą dojrzałością, co aktor skomentował w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl.

Zobacz wideo Zdrójkowski o tym, jakim jest kierowcą

Adam Zdrójkowski komentuje rozstanie z Wiktorią Gąsiewską. Przyznał, że z nikim się nie spotyka

Choć aktor "Rodzinki.pl" nie mówił zbyt wiele publicznie o zakończeniu związku z Wiktorią Gąsiewską, jego współpracownicy w rozmowie z mediami przyznawali, że bardzo mocno odchorował tę sytuację. Sam Zdrójkowski zachował jednak klasę, a pytany przez dziennikarzy o nowy związek byłej partnerki, odpowiedział, że trzyma za nią kciuki. Podejście aktora do dziś się zresztą nie zmieniło.

Myślę, że człowiek dojrzewa i nie chce wchodzić w bezsensowne wojny, przekomarzanie się czy coś podobnego. Nie chcę wchodzić dalej w ten temat, ale myślę, że dojrzałość to bardzo ważna rzecz, przede wszystkim w takim naszym świecie, gdzie każde kłótnie, czy bezsensowne informacje mogą się odbić na dwóch osobach  - powiedział reporterce cozatydzien.tvn.pl.

Adam Zdrójkowski, który obecnie jest singlem, przyznał, że zdarza mu się otrzymywać propozycje spotkań od fanek. Dziewczyny często zapraszają go na studniówki i choć jak na razie aktorowi brakuje czasu, aby wybrać się z kimś na bal maturalny, nie wyklucza, że kiedyś się na to zdecyduje.

Jeszcze nigdy nie miałem okazji się wybrać, może kiedyś zrobię taką niespodziankę. Nie miałem jeszcze takiej okazji, żeby ktoś zaproponował mi pieniądze za wyjście na studniówkę. Wiele razy miałem propozycję, żebym pojawił się na urodzinach czy weselach, ale to nie jest mój klimat - opowiada Zdrójkowski.

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl aktor podkreślił także, że nie wyklucza pójścia na randkę z fanką.

Nie, dlaczego? - odpowiedział z uśmiechem na pytanie.

Serce Adama Zdrójkowskiego jak na razie nie jest zajęta, za to Wiktoria Gąsiewska od kilku miesięcy rozwija relację z aktorem Jasperem Sołtysiewiczem. Zakochani zadebiutowali oficjalnie jako para pod koniec grudnia ubiegłego roku, a z instagramowych relacji aktorki wynika, że miłość cały czas kwitnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.