Faustyna z Genzie wyjawia, czy jej chłopak jest zazdrosny o relację z Bartkiem Kubickim [KOŁO PLOTKA]

Faustyna Fugińska zawitała do "Koła Plotka" i wyjawiła kilka faktów ze swojego życia prywatnego. Członkini ekipy Genzie wyznała, czy jej chłopak jest zazdrosny o jej relację z Bartkiem Kubickim.

Faustyna Fugińska to polska influencerka i youtuberka. Popularność przyniósł jej udział w internetowym show "Twoje 5 minut", w którym udział brał także Bartek Kubicki. Została też członkinią ekipy Genzie. Faustyna jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad pół miliona użytkowników. Nie wiemy wiele o jej prywatnym życiu, ale z jej profilu wynika, że jej partnerem jest Kuba Brzeziński. W rozmowie z Niną Cieślińską w "Kole Plotka" celebrytka wyjawiła, czy jej chłopak jest zazdrosny o kolegę z programu.

Friz, Bartek, Mateusz 'Twoje 5 Minut' Bartek jest faworytem w nowym projekcie Friza. Internauci go pokochali

Zobacz wideo

Chłopak Faustyny kiedyś był zazdrosny o Bartka Kubickiego: Ogólnie nie ma kwasu między nimi

Faustyna wyznała w "Kole Plotka", że jej chłopak początkowo był zazdrosny o Bartka Kubickiego, ale to już przeszłość. 

Mój Kuba lubi Bartka Kubickiego. Nie jest o niego zazdrosny. Kiedyś może tam był, ale to nie była nigdy jakaś taka zła zazdrość. Gdy Kuba przyjeżdża do Krakowa, to się kumplują. Nawet kiedyś byliśmy na wspólnym wypadzie. Ogólnie, nie ma kwasu między nimi - powiedziała Faustyna.

FaustynaFaustyna Fot. 'Koło Plotka'

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Faustyna została też zapytana, czy insynuacje internautów na temat jej relacji z Bartkiem wpływały na jej związek.

Relacja z Bartkiem w projekcie nie miała wpływu na relację z moim chłopakiem aż tak. Wiadomo, że na początku gdzieś tam pojawiała się zazdrość, ale nie przez Bartka. Mój chłopak był bardziej zazdrosny o to, że byli wokół mnie ludzie na co dzień, a on nie mógł być - dodała Faustyna.

Więcej niecodziennych wyznań gwiazd znajdziesz w naszym wideo na górze strony.

Lili Antoniak Antoniak o doświadczeniach ciąży: Puchniesz, tracisz włosy, rośnie większy nos

Więcej o: