Mieszkanie Kurdej-Szatan to blisko 200 metrów i taras z widokiem na stolicę. Wnętrza robią wrażenie

Barbara Kurdej-Szatan mieszka z rodziną w luksusowym apartamencie w Warszawie. Gwiazda urządziła mieszkanie w bardzo nowoczesnym stylu. Są ściany z cegieł i dużo, dużo drewna. Największe wrażenie robi jednak taras.

Barbara Kurdej-Szatan wraz z rodziną mieszkała w domu pod Warszawą. W 2020 roku przeprowadziła się do stolicy, gdzie kupiła dwupoziomowy apartament. Jak ustalił jeden z tabloidów, Szatanowie kupili je za ponad 2,5 miliona złotych. Mieszkanie ma ponad 200 metrów kwadratowych i taras, który zapiera dech w piersiach.

Bardzo tu odpoczywamy - tłumaczyła aktorka w rozmowie z "Dzień dobry TVN".
Zobacz wideo Klaudia El Dursi remontuje nowe mieszkanie. Pokazała postępy prac

Mieszkanie Kurdej-Szatan. Dwa poziomy, pięciometrowy sufit

Aktorska para zamieszkała na dwóch poziomach. Mieszkanie jest bardzo wysokie, na uwagę zasługuje pięciometrowy sufit. Okazuje się, że mąż gwiazdy, także aktor i celebryta, Rafał Szatan, sam przygotował projekt! 

Kupiłem prosty program do rysowania ścian. Chodziłem z metrówką i wymierzałem każde pomieszczenie, rysowaliśmy, a potem daliśmy to projektantce - opowiadał.
 

Salon i drewniane schody

Salon gwiazdorskiej pary jest urządzany w bardzo nowoczesnym stylu. Nie brakuje tu modnych dodatków, takich jak ceglana ściana w białym kolorze. Taki zabieg dodaje charakteru każdemu wnętrzu i podkreśla domową atmosferę.

 

Małżeństwo zdecydowało się też na inny ocieplający aranżację dodatek. Chodzi o masywne, drewniane schody, które prowadzą na drugi poziom. Wyglądają jak wyjęte z dużego, drewnianego domu na przedmieściach.

 

Łazienka ma to coś

Łazienka pary wydaje się pozornie zwyczajna. Ot, duży salon kąpielowy, wykończony szarymi płytkami. A jednak ozdobne ornamenty ciekawie podkręcają wnętrze. Taki nieoczywisty twist ożywia nawet tak praktyczne pomieszczenie, jakim jest łazienka.

 

Kuchnia marzenie

Na uwagę zasługuje także kuchnia. Ciemnoszara zabudowa w połączeniu z ciemnym drewnem, bielą i czernią wygląda imponująco. Pomieszczenie spełnia oczekiwania nie tylko wizualne, lecz przede wszystkim praktyczne. Kuchnia jest naprawdę duża, a otwarcie jej na salon ułatwia życie całej rodzinie.

 

Taras, czyli miejsce odpoczynku

Największe wrażenie jednak robi taras. Jest pełen mebli z morskimi akcentami. Znajdują się tam wygodne siedziska, a także małżonkowie postawili mnóstwo zieleni w ozdobnych doniczkach. Taras jest przestronny i rozpościera się z niego obłędy widok na całe miasto.

 

Jak wam się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.