Marilyn Manson bez makijażu. Tak naprawdę wygląda kontrowersyjny muzyk

Marilyn Manson znany jest z kontrowersyjnego wyglądu. Rzadko pokazuje się bez scenicznego makijażu. Jednak czasami można go spotkać w naturalnej wersji. Tak wygląda na co dzień.

Marilyn Manson od lat 90. budzi kontrowersje. Muzyk posiada charakterystyczny look. Obrysowane czarną kredką oczy z niebieską soczewką, rozmazane cienie, krwistoczerwona szminka i biała jak mąka twarz. Są jednak momenty, kiedy artysta rezygnuje ze scenicznego looku. Zazwyczaj gwiazdę można spotkać bez makijażu, gdy akurat nie koncertuje, jak np. na lotnisku, czy podczas kolacji z obecną żoną Lindsay Usich.

Zobacz wideo Paulina Krupińska bez makijażu. "Taka jest rzeczywistość"

Marilyn Manson bez scenicznego makijażu na lotnisku

Wygląd Marilyna Mansona zawsze był nieco niepokojący. Muzyk od lat dba o swój "mroczny" wizerunek i zawsze pojawia się na galach w dziwacznych ciuchach oraz z białą twarzą. Jak naprawdę wygląda Brian Warner, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko? W 2022 roku muzyk został przyłapany z żoną Lindsay Usich na kolacji w Hollywood. Okazuje się, że jego cera nie jest aż tak blada. Muzyk ma bardzo jasne brwi i wąskie usta, głęboko osadzone oczy i chomicze policzki. Nie rezygnuje jednak z czarnego total looku.

Marilyn Manson, Lindsay UsichMarilyn Manson, Lindsay Usich Fot. East News

Oskarżenia przeciwko Marilynowi Mansonowi

Marilyn Manson to dla jednych buntownik, nonkonformista, wizjoner, dla drugich mężczyzna związany z wieloma napaściami seksualnymi i "pokojem gwałtu". Afera z jego udziałem nie zniszczyła mu kariery, wokalista został nominowany do Grammy po tym, jak Evan Rachel Wood opowiedziała o koszmarze, jaki przeżyła, będąc w związku z muzykiem. Do zeznań skrzywdzonej Wood zaczęły dołączać kolejne kobiety. Na początku 2023 roku zostały wycofane pozwy, oskarżające Marilyna Mansona o ataki na tle seksualnym. Swoje oskarżenia zdecydowały się odwołać modelka Ashley Morgan Smithline i była partnerka wokalisty, aktorka Esmé Bianco. Pod koniec stycznia 2023 roku do sądu w Nowym Jorku trafił pozew, w którym anonimowa kobieta, występująca w nim jako Jane Doe, oskarża wokalistę, że w latach 90., a więc na samym początku swojej kariery, wielokrotnie napastował ją seksualnie, bił, stręczył, podawał środki psychoaktywne i alkohol, dręczył emocjonalnie oraz szantażował. Kobieta miała być wtedy osobą nieletnią. Ta, jak i inne sprawy wciąż są w toku.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA