Królikowski ma przechlapane, a Opozda ogromne powody do radości. Pochwaliła się, co zrobił Vincent

Joanna Opozda ma powody do radości. 22 lutego jej syn kończy rok, a od jakiegoś czasu stawia już pierwsze kroki. Szczęśliwa mama pochwaliła się nagraniem w mediach społecznościowych z jednego z takich momentów.

O Antonim Królikowskim znowu zrobiło się głośno. Aktor niedawno świętował urodziny, a dzień później został zatrzymany przez policję. Testy wykazały, że prowadził pod wpływem THC. Tłumaczył to tym, że nie zażywa narkotyków, a jedynie środki zawierające marihuanę leczniczą. Stracił także prawo jazdy. Wielu uważa, że donos na niego mogła złożyć Joanna Opozda, z którą rozstał się w zeszłym roku. Taką teorię ma np. Doda, która skomentowała sytuację, w której znalazł się Antek. W medialną burzę nie angażuje się jego - jeszcze oficjalnie - żona. Kiedy jej mąż ma kłopoty, ona pokazuje, jak poświęca się opiece nad synem.

Zobacz wideo Od miłości do nienawiści

Joanna Opozda pokazuje, jak spędza czas z synem. Vini stawia pierwsze kroki

Opozda najwyraźniej nie ma ochoty publicznie mieszać się w kłopoty Królikowskiego. Nie skomentowała problemów Antka, jedynie w momencie, gdy do mediów dotarła informacja o jego zatrzymaniu, opublikowała nagranie z fragmentem z filmu "Joker". Kiedy ojciec jej dziecka ma coraz większy kryzys wizerunkowy, ona w mediach społecznościowych pokazuje, jak spędza czas z Vincentem. Chłopiec 22 lutego kończy rok, a ona przygotowuje się do świętowania. Dzień wcześniej jednak pochwaliła się, że Vini zaczął chodzić.

Co prawda pierwsze kroki mamy już za sobą, ale dzisiaj mojej mamie udało się złapać jeden z tych cudownych momentów - napisała aktorka na Instagramie.

Joanna Opozda z synemJoanna Opozda z synem Screen z Instagram.com/ asiaopozda

Fani aktorki, którzy stają za nią murem i wyzywają Królikowskiego także na jej profilach, zachwycają się uroczym nagraniem i Vincentem (pominiemy hejterskie komentarze dotyczące Antka, bo nie chcemy szerzyć nienawiści):

Szok, kiedy on tak wyrósł.
A dopiero co się urodził!
Jeden z piękniejszych momentów w życiu matki - piszą poruszeni.
 

Vincentowi z okazji pierwszych urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia!

Więcej o:
Copyright © Agora SA