Sebastian Fabijański postawił na ogromną zmianę w wyglądzie. Jak inna osoba! "Dziesięć lat młodziej"

Sebastian Fabijański zaskoczył wszystkich, publikując zdjęcie bez charakterystycznego zarostu. Fani go nie poznali. Nowy look ma przeciwników i zwolenników.

O Sebastianie Fabijańskim ostatnio było głośno z kilku powodów. Ma na koncie nie tylko medialne rozstanie z Maffashion. Po tym aktor postanowił podjąć się nowego wyzwania, jakim było pojawienie się w oktagonie podczas gali Fame MMA. Walka jednak zakończyła się po 35 sekundach. Fabijański później się z tego tłumaczył. Bardziej niż o aktorskich dokonaniach media rozpisują się o nowych związkach Fabijańskiego. Spekulowano, że spotyka się z aktorką znaną z "365 dni" Anną-Marią Sieklucką. Ostatnio jednak wyszło na jaw, że serce artysty skradła 19-letnia influencerka Zofia. Czy to ona stoi za metamorfozą aktora? Fabijański zgolił brodę i wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Sebastian Fabijański bez brody. Fani są podzieleni

Mówi się, że jeżeli w życiu następują istotne zmiany, często decydujemy się na nową fryzurę. Czy w tym przypadku mamy do czynienia z podobnym efektem? Czyżby ostatnie wydarzenia, skłoniły artystę do zmiany wizerunku i rozpoczęcia nowego etapu? Nie tym razem. Okazuje się, że aktor był zmuszony zgolić charakterystyczną dla siebie brodę do roli. 

Sebastian Bezbrody #doroli PS Premiera kolejnego singla jednak 02.03.23 - napisał pod postem.
 

Nowy look aktora spotkał się z przeróżnymi opiniami. Jedni uważają, że wygląda młodziej, a drudzy czekają, aż włoski zaczną odrastać.

Dziesięć lat młodziej.
Zdecydowanie team broda.
Nie, brodo wróć.

Ciekawe, co to za rola. A wy jak uważacie, w której z tych wersji Sebastian Fabijański wygląda lepiej? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA