Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę. Jego serce skradła 19-latka. To znana influencerka

Sebastian Fabijański w ostatnim czasie nie ukrywał, że jest zakochany. W końcu wiemy, kto skradł jego serce. To 19-letnia influencerka.

Sebastian Fabijański ostatnio został przyłapany przez paparazzi z nową sympatią. Zakochani czule się obejmowali. Na zdjęciach tygodnika "Twoje Imperium" mogliśmy nawet zobaczyć, że całował tajemniczą blondynkę. Pudelek ustalił, kim jest jego wybranka.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Sebastian Fabijański spotyka się z 19-letnią tiktokerką

Sebastian Fabijański najwyraźniej chciałby utrzymać relację z dala od blasku fleszy. Z racji tego, że od kilku miesięcy jest na językach, wiele osób śledzi każdy jego ruch. Porównując zdjęcia paparazzi, z tymi, które znajdziemy w sieci, dość łatwo ustalić, z kim się spotyka aktor. Według Pudelka jest to 19-letnia tiktokerka, która zdążyła już zgromadzić niemal 59 tysięcy obserwatorów na tej platformie i 49 tysięcy na Instagramie. Publikuje tam treści lifestylowe.

Okazuje się, że serce aktora/rapera/malarza skradła 19-letnia influencerka o imieniu Zofia. Wybranka Seby spełnia się jako tiktokerka i cieszy się sporą popularnością na platformie - jej konto śledzi bowiem prawie 59 tysięcy użytkowników. Blondynka chętnie dokumentuje także swoją codzienność na Instagramie, a jej kolejne wpisy obserwuje ponad 49 tysięcy osób - czytamy na Pudelku.

Pudelek, powołując się na swojego informatora zdradza również, że zakochani odwiedzili ostatnio jeden z lokali w centrum Warszawy.

Ostatnio Fabijańskiego i jego nową sympatię widziano także razem na mieście. Według naszego informatora kilka dni temu aktor i tiktokerka odwiedzili jeden z lokali w centrum Warszawy. Podczas wspólnego wyjścia para trzymała się za ręce i bez skrępowania wymieniała czułości - mówi informator Pudelka.

Myślicie, że Sebastian Fabijański niebawem oficjalnie ujawni kim jest jego wybranka?

Przypominamy, że wcześniej aktor był związany z Maffashion, z którą doczekał się syna. Ich relacja zakończyła się w lipcu 2022 roku. Później był łączony z Anną-Marią Sieklucką. Paparazzi przyłapywali ich na wymianach czułości. Przestali się jednak spotykać po kilku randkach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.