Joanna Jabłczyńska na okładce sprzed 19 lat. "Własna mama mnie nie poznała". Fani twierdzą, że przypomina Katie Holmes

Joanna Jabłczyńska pokazała na Instagramie okładkę magazynu "Gala" z 2004 roku, na której pojawiła się w grzywce. Przy okazji aktorka opowiedziała zabawną anegdotkę, związaną z reakcją jej mamy na zdjęcie.

Joanna Jabłczyńska już prawie 20 lat związana jest z serialem "Na Wspólnej". Jej bohaterka Marta Hoffer dorastała na oczach widzów. Karierę w show-biznesie Joanna zaczęła, gdy była jeszcze dzieckiem. Występowała w programie "Tik-Tak". W latach 80. i 90., kiedy była to jedna z nielicznych audycji dla najmłodszych. Pomimo że zaczęła bardzo młodo, to właśnie kultowa produkcja TVN-u przyniosła jej największą popularność i liczne zaproszenia na sesje okładkowe popularnych magazynów. Na jednej z nich fryzjera poniosła fantazja i zafundował aktorce bujną fryzurę z grzywką. Na zdjęciu nie poznała jej własna mama

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska na weselu pokazała swój taneczny talent. Fani "ależ tam iskry widać"

Joanna Jabłczyńska na okładce magazynu "Gala". Ależ metamorfoza

Joanna Jabłczyńska udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie z okładki magazynu "Gala" z 2004 roku. Na fotografii serialowa Marta z "Na Wspólnej" ma na sobie czarny przylegający top i naszyjnik z czarnych kamieni o ciekawej konstrukcji. Uwagę bez wątpienia przyciąga jej elektryzujące spojrzenie i niebieski kolor tęczówki. Fryzjer zaszalał i zafundował aktorce prawdziwą lwią grzywę. Jabłczyńska podzieliła się z fanami krótką anegdotką. W wersji z bujnymi włosami i grzywką nie poznała jej własna matka. 

Z tymi zdjęciami wykonanymi dla "Gali" wiąże się anegdota, w której główną rolę odegrała moja mama. W jej pracy był kiosk, w którym prowadząca go pani zawsze informowała moją mamę o publikacjach na mój temat. Pewnego dnia pani zatrzymała moją mamę przy kiosku i powiedziała, żeby kupiła "Galę", bo jest w niej o mnie artykuł. Moja mama wzięła gazetę do ręki i zapytała, w którym miejscu jest o mnie. Na co pani odrzekła: "Przecież Asia jest na okładce". Własna mama mnie nie poznała. Aż tak inaczej wyglądam z grzywką?

- napisała aktorka na Instagramie.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod zdjęciem fani Joanny Jabłczyńskiej zaczęli się prześcigać w wymyślaniu, do kogo w takim wydaniu jest podobna. Rozstrzał jest dosyć szeroki. Od naszej rodzimej sceny muzycznej po Hollywood. 

Jest pani tu podobna do Elżbiety Dmoch z zespołu 2 plus 1.
Przepięknie, pani Joasiu. Ma pani bardzo dziewczęcą urodę, przypomina mi pani modelkę Christensen.
Piękna kobieta. To pewnie Halina Frąckowiak!
Na drugim zdjęciu jesteś łudząco podobna do Katie Holmes

- czytamy w komentarzach.

A według was do kogo Joanna Jabłczyńska jest podobna w takim wydaniu?

 
 

Zobacz też: Dominika Ostałowska schudła aż dziesięć kg. Jak? Jadła jak jaskiniowiec

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.