Beata Chmielowska-Olech w dziwnym komplecie. Kolor przypomina łazienkowe kafelki z czasów PRL-u

Beata Chmielowska-Olech wybrała ciekawy zestaw na wiosenną ramówkę TVP. Dziennikarka zdecydowała się na seledynowy komplet, który nie był strzałem w dziesiątkę.

Beata Chmielowska-Olech przybyła na wiosenną ramówkę TVP, która odbyła się 16 lutego 2023 roku. Prezenterka telewizyjna "Teleexpressu" zdecydowała się na odważny zestaw, który zaprezentowała podczas imprezy stacji. Wybrała seledynową spódnicę z bluzką z dekoltem w kształcie litery "V". Do tego dobrała beżową dwurzędową marynarkę i oryginalne dodatki. Ewidentnie widać, że pracownica TVP chciała wyglądać dostojnie, ale coś tutaj zdecydowanie nie zagrało. 

Polecamy: Wiosenna ramówka TVP. Paschalska w nieudanej stylizacji. Sandra Kubicka walentynkowo

Zobacz wideo Rządzący sfałszują wybory? "Przygotowują faule wyborcze"

Beata Chmielowska-Olech prawie cała w seledynie. To nie mogło się udać

Beata Chmielowska-Olech zaskoczyła eleganckim zestawem podczas wiosennej ramówki TVP. Pracownica TVP wybrała interesujące fasony - ołówkową spódnicę i bluzkę z dekoltem w kształcie litery "V" z lejącego materiału. Niestety, zawiódł tutaj kompletnie nietwarzowy kolor seledynowy, który nie do końca zagrał z makijażem Chmielowskiej-Olech i jej wyrazistą urodą. Nieszczęsny kolor kompletu przypominający PRL-owskie, seledynowe kafelki łazienkowe, został lekko przygaszony beżową, dwurzędową marynarką. To jednak nie wystarczyło, żeby uznać jej stylizację za udaną.

Beata Chmielowska-OlechBeata Chmielowska-Olech KAPiF.pl

Dodatki też nie były najlepszym wyborem. Torebki w stylu worków już dawno wyszły z mody, a szpilki kompletnie nie współgrają z całością. 

Więcej zdjęć stylizacji Beaty Chmielowskiej-Olech znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.