Anita Werner zniknęła z "Faktów". Zdradziła fanom, co się wydarzyło. "Popłynęłam"

Od kilku dni w "Faktach" TVN brakuje Anity Werner. Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie wpis, który może uspokoić wszystkich zakładających rozstanie prezenterki ze stacją. Werner ma się świetnie i odpoczywa w Wenecji.

Anita Werner trafiła do redakcji TVN24 na początku istnienia stacji w 2001 roku. Trzy lata później zajęła się prowadzeniem głównego wydania "Faktów" w TVN. Dzisiaj oglądający wiadomości automatycznie kojarzą je z nazwiskiem znanej dziennikarki.

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Anita Werner zniknęła z "Faktów". Dziennikarka spędza czas w Wenecji

Od kilku dni na antenie TVN zabrakło Anity Werner. Zanim jednak fani prezenterki wiadomości wpadli w panikę, że rozstala się ze stacją, dziennikarka wyjaśniła na swoim Instagramie, gdzie się podziewa.

Anita Werner przekazała przeszło 140 tysiącom obserwujących, że zrobiła sobie urlop. Razem z partnerem Michałem Kołodziejczykiem dziennikarka odpoczywa we Włoszech.

No to popłynęłam w Wenecji - pisze Werner.

Prezenterka "Faktów" podkreśla, że jest zachwycona urlopem i miejscami, które ogląda od kilku dni.

Jestem absolutnie zauroczona! Wszystkim. Kanałami, gondolami, klimatem. Dałam się porwać urokowi tego miejsca i się delektuję - opowiada dziennikarka.

Poza zdjęciami Anita Werner podzieliła się ze swoimi fanami również ciekawostkami z podróży. Przyznała również, że nie może się powstrzymać od biegania z aparatem i uwieczniania pięknych Włoch. Może to oznaczać, że wkrótce zobaczymy jeszcze więcej ujęć urokliwej Wenecji widzianej okiem dziennikarki.

Wenecja jest zbudowana na 118 małych wyspach poprzedzielanych kanałami i połączonych 400 mostami. Każdy zakamarek, który widziałam, tak mi się podobał, że zrobiłam chyba z trzysta zdjęć - dodała Werner.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.