Anita Werner pokazała tort, który sprawiła ukochanemu na urodziny. "To on taki małolat?"

Anita Werner niedawno świętowała urodziny ukochanego. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z imprezy zorganizowanej dla Michała Kołodziejczyka. Uwagę internautów przykuł tort.

Anita Werner od kilku lat jest związana z Michałem Kołodziejczykiem. Dziennikarka chętnie pozuje na ściankach u boku ukochanego, również jej Instagram jest przepełniony fotografiami z wybrankiem. Ostatnio Werner opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z imprezy zorganizowanej z okazji urodzin Kołodziejczyka.

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Michał Kołodziejczyk obchodzi 42. urodziny. Internauci żartują. "Ja tam widzę 24"

Werner sprawiła ukochanemu tort, który nawiązuje do jego największej miłości, którą jest sport. Ciasto było w kształcie koszulki piłkarskiej, a przyozdobione zostało masą mniejszych koszulek w barwach popularnych klubów piłkarskich.

Ktoś tu ma dzisiaj urodziny! Oznaczenie tortu mówi wszystko. Kształt też. Sto lat, sto lat, Michał Kołodziejczyk - czytamy w opisie do fotografii.

Internauci zwrócili uwagę na świeczki w kształcie cyfr, którymi przyozdobiony był tort. Z tego detalu wyniki, że Kołodziejczyk skończył właśnie 42 lata, fani Anity Werner zgodnie uznali jednak, że dziennikarz wygląda świeżo jak dwudziestolatek.

Piękni i młodzi. Gratulacje z okazji urodzin!
Ja tam widzę 24. Wszystkiego najlepszego dla pana Michała.
To on taki małolat? Wszystkiego najlepszego! - czytamy w komentarzach na Instagramie.
 

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk poznali się podczas Euro 2012. Dziennikarka wówczas nieco zlekceważyła Kołodziejczyka, który przyznał, że od lat platonicznie podkochiwał się w długonogiej piękności. Przełomowym wydarzeniem dla ich związku były urodziny wspólnego kolegi, wtedy to Anita zagadała do dziennikarza, a ten puścił jej zachowanie sprzed lat w niepamięć. Od momentu ich drugiego spotkania, relacja stopniowo nabierała rumieńców. Dzisiaj są niemal nierozłączni.

Więcej o: