Anita Werner od kilku lat jest związana z Michałem Kołodziejczykiem. Dziennikarka chętnie pozuje na ściankach u boku ukochanego, również jej Instagram jest przepełniony fotografiami z wybrankiem. Ostatnio Werner opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z imprezy zorganizowanej z okazji urodzin Kołodziejczyka.
Werner sprawiła ukochanemu tort, który nawiązuje do jego największej miłości, którą jest sport. Ciasto było w kształcie koszulki piłkarskiej, a przyozdobione zostało masą mniejszych koszulek w barwach popularnych klubów piłkarskich.
Ktoś tu ma dzisiaj urodziny! Oznaczenie tortu mówi wszystko. Kształt też. Sto lat, sto lat, Michał Kołodziejczyk - czytamy w opisie do fotografii.
Internauci zwrócili uwagę na świeczki w kształcie cyfr, którymi przyozdobiony był tort. Z tego detalu wyniki, że Kołodziejczyk skończył właśnie 42 lata, fani Anity Werner zgodnie uznali jednak, że dziennikarz wygląda świeżo jak dwudziestolatek.
Piękni i młodzi. Gratulacje z okazji urodzin!
Ja tam widzę 24. Wszystkiego najlepszego dla pana Michała.
To on taki małolat? Wszystkiego najlepszego! - czytamy w komentarzach na Instagramie.
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk poznali się podczas Euro 2012. Dziennikarka wówczas nieco zlekceważyła Kołodziejczyka, który przyznał, że od lat platonicznie podkochiwał się w długonogiej piękności. Przełomowym wydarzeniem dla ich związku były urodziny wspólnego kolegi, wtedy to Anita zagadała do dziennikarza, a ten puścił jej zachowanie sprzed lat w niepamięć. Od momentu ich drugiego spotkania, relacja stopniowo nabierała rumieńców. Dzisiaj są niemal nierozłączni.
Pierwsza rozmowa z odnalezioną Polką na Majorce. W "Uwadze" zdradziła, co się z nią działo
Siostra Polki z Majorki podsumowała ostatnie tygodnie. Niebywałe, co spotkało jej rodzinę
Smutne wieści od syna Clinta Eastwooda. Fani od razu zareagowali
Drogi Świątek i Chwalińskiej się rozeszły. Wiadomo, co się stało. "Dużo przeszłyśmy"
Po 20 latach odkryła prawdę o mężu. "Szok i rozpacz". Helena Norowicz zdobyła się na szczere wyznanie
TVP nie chciała Richardson w swoim programie. Ostro zareagowała. "Jestem za głupia?"
To dlatego Rodowicz nie pojawi się w Opolu. Poznaliśmy szczegóły zza kulis festiwalu
Ta lniana sukienka z Medicine to ideał na upały - skóra oddycha też w tej od Sinsay
13-letnia córka Justyny Steczkowskiej zadebiutowała przed kamerą. Komentarze mówią wszystko