Dorota Szelągowska publikuje zdjęcie tatuażu i gorzko pisze o walentynkach. "Dziś nie kocham"

Dorota Szelągowska podzieliła się na Instagramie swoją opinią na temat walentynek. Okazuje się, że projektantka wnętrz nie jest fanką święta zakochanych.

W walentynki wiele gwiazd chwali się prezentami i randkami ze swoimi ukochanymi. Instagram zalewają wtedy zdjęcia bukietów czerwonych róż i romantycznych kolacji. Nie wszyscy jednak pałają miłością do święta zakochanych. W gronie celebrytów, którzy nie obchodzą walentynek, znalazła się Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz zamieściła na swoim profilu wymowny wpis i pochwaliła się tatuażem.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Dorota Szelągowska nie obchodzi walentynek. Ma nietypowe plany na ten wieczór

Niedawno na jaw wyszło, że Paulina Krupińska nie jest fanką walentynek. Teraz okazuje się, że do przeciwników święta zakochanych zalicza się także Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz zamieściła na Instagramie gorzki wpis, w którym podzieliła się swoimi refleksjami. Zdradziła też, jak planuje spędzić ten szczególny wieczór. Musimy przyznać, że jej plany niewiele mają wspólnego z miłością.

No gorszy, to jest tylko sylwester… Mój tatuaż kłamie. Wcale się dziś nie kocham, na przekór, i marzę, żeby od rana wybuchały fajerwerki z ciemnością. Antyfajerwerki znaczy. Nie życzę też niczego nikomu oraz spędzę wieczór, oglądając filmy o seryjnych mordercach. Czołem - napisała prezenterka.
 

W komentarzach pod postem fani pocieszali Dorotę Szelągowską i zapewniali, że oni również nie obchodzą walentynek.

Mam dokładnie takie same odczucia jak ty. Zresztą uwielbiam kryminały i właśnie to robię: lampka wina kocyk i Netflix.
Nie lubię walentynek i ich nie obchodzę. Pozdrawiam wszystkich antywalentynkowiczy.
Mam to samo, ale zamiast filmu o seryjnym mordercy, pójdę na boks i komuś przywalę, a w najgorszym przypadku ktoś mi - dzielili się swoimi odczuciami internauci.

A wy, obchodzicie walentynki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.