Marika z "Hotelu Paradise" jest w ciąży. Niedawno chwaliła się nowym partnerem. Ma za sobą bolesne doświadczenia

Uczestniczka piątej edycji "Hotelu Paradise" niebawem zostanie mamą. Marika Worach dodała na Instagramie zdjęcia z ciążowej sesji.

Marika Worach była jedną z pierwszych ogłoszonych przez TVN uczestniczek emitowanej wiosną ubiegłego roku edycji "Hotelu Paradise". Przebojowa mieszkanka Torunia wzbudzała wśród widzów spore emocje i chociaż dość szybko odpadła z show, została przywrócona do programu. W "Hotelu Paradise" próbowała stworzyć relacje m.in. z Jayem i Grzegorzem, jednak żadna z nich nie przetrwała. Obecnie Marika jest nie tylko szczęśliwie zakochana, ale też spodziewa się dziecka.

Zobacz wideo Sun Egurroli będzie tancerzem?

Marika z "Hotelu Paradise" zostanie mamą. Nowiną podzieliła się w walentynki

Uczestniczka "Hotelu Paradise" radosną nowinę przekazała w dniu zakochanych. 14 lutego Marika dodała zdjęcie, na którym z czułością trzyma się za ciążowy, zaokrąglony brzuch.

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca. Rozpoczęłam nowy rozdział, pełen poświęceń, miłości i walki o każdy lepszy dzień. Większego szczęścia na te walentynki nie mogłabym sobie wyobrazić, oficjalnie będę mamą - napisała poruszona.
 

Marika już kilka miesięcy temu informowała na Instagramie, że jej serce jest zajęte. Nie chciała jednak zdradzać szczegółów. Dopiero na początku lutego dodała zdjęcie, na którym pokazała twarz ukochanego. Wyznała także, że będą to jej pierwsze walentynki z partnerem.

 

W kwietniu ubiegłego roku Worach podzieliła się z internautami także bardzo bolesnymi doświadczeniami z przeszłości. Uczestniczka "Hotelu Paradise" przyznała, że ma już za sobą poważny związek, była zaręczona i ustalono nawet datę ślubu. Ostatecznie jednak nie doszedł on do skutku. Marika przyznała także, że była już kiedyś w ciąży, jednak z jej relacji wynika, że niestety straciła dziecko.

Trzymamy kciuki, aby przyszła mama bezpiecznie i bez żadnych komplikacji doczekała do rozwiązania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.