Wiśniewski mówił o sprawach łóżkowych w gazecie, a Ibisz wykupił billboard. Tak gwiazdy wyznają miłość

Wyznanie miłości nie jest proste. Wiąże się z wielkimi emocjami. Jedni wolą to zrobić w zaciszu domowym, a inni publicznie. Przyznanie się do swoich uczuć jest nie lada wyzwaniem. Zobacz, jak poradzili sobie z nim celebryci!

Wyznanie miłości może być jednym z najpiękniejszych momentów w związku. Często jednak powiedzenie słów "kocham cię" jest trudne. Górę bierze strach przed odrzuceniem. Jeśli jednak zdecydujemy się na ten krok, jaki jest najlepszy sposób? Sprawdź, jak polskie gwiazdy wyznały miłość swoim drugim połówkom. 

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek

Związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek był na językach w 2022 roku. Jak twierdzi dziennikarz, para od początku była pewna swoich uczuć. Prezenter opowiedział o związku, podczas rozmowy na żywo w "Pytaniu na śniadanie", gdy zakochani byli na wakacjach.

To nasze podróżowanie wynika z naszej wspólnej ciekawości świata. Cudownie jest poznawać nowe miejsca, odkrywać, te, które znamy na nowo. Kiedy robimy to z kimś, kogo się kocha i z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie, to jest to najszczęśliwszy czas - powiedział.

Dziennikarz pokazał widzom, że nie wstydzi się swoich uczuć do Cichopek. Parę łączą wspólne zainteresowania do podróży.

 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska 

Krzysztof Ibisz postawił na oryginalny sposób wyznania uczuć. Prezenter wykazał się dużą kreatywnością. Jak się okazało, z marnym skutkiem. Ibisz postanowił oświadczyć się Joannie Kudzbalskiej w niezwykły sposób. Wykupił billboard w centrum Warszawy! Jego ukochana jednak nawet nie zauważyła pięknego gestu. Na szczęście, ten incydent nie przekreślił dalszych losów pary. Zakochani doczekali się pierwszego dziecka.

 

Robert i Anna Lewandowscy 

Robert i Anna Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych polskich par. Oboje są aktywni na Instagramie, gdzie nie szczędzą sobie uczuć. Na profilach pary w mediach społecznościowych jest pełno romantycznych wpisów.

To piękny dzień na bycie z tak piękną kobietą! Moja miłość, jesteś moim życiem i moją motywacją, jesteś moim wsparciem i moją siłą. Szczęśliwych walentynek -napisał Lewandowski.

Lewandowscy chwalą się wspólnym spędzaniem czasu. Pokazują fanom, że mimo długiego stażu, ich uczucie się nie wypaliło.

 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner 

Chociaż związek Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner się rozpadł, ta dwójka przeżyła prawdziwą miłość. Wiśniewski jest uważany za wielkiego podrywacza polskiego show-biznesu. Twierdzi jednak, że jego uczucie do czwartej żony było gorące i prawdziwe. 

Podejrzewałem, że Dominika nie jest kobietą, która będzie czekać w nieskończoność. Że muszę wreszcie podjąć decyzję. Było mi z nią dobrze w łóżku. Nie chciałem zrobić jej krzywdy. Nie jestem facetem, który skacze z kwiatka na kwiatek - twierdził piosenkarz.

Wiśniewski nie miał problemu ze zdradzaniem intymnych szczegółów związku. Jak twierdzi, wiedział, że taka druga szansa może mu się już nie trafić, a także, że Dominika była kobietą, której potrzebował.

Piotr Adamczyk i Kate Rozz

O ich ślubie w 2012 roku mówiła cała Polska. Małżeństwo Piotra Adamczyka i Katarzyny Gwizdały, znanej jako Kate Rozz również nie przetrwało. Mimo że ich uczucie się wypaliło, nie da się zaprzeczyć, że Adamczyk był bardzo zakochany. 

Mój świat to dziś Kasia i dzieci. Zwariowałem ze szczęścia. Ona jest nieprzewidywalna i niesamowita. Odkrywałem ją małymi krokami, wciąż ją odkrywam i pewnie będę odkrywał do końca życia. Zakochałem się w jej wielkim sercu. Imponuje mi każdego dnia - mówił aktor.

Pomimo rozstania, Kate Rozz wierzy, że oboje mają do siebie duży sentyment.  

A według was, jaki jest najlepszy sposób na wyznanie miłości?

CZYTAJ WIĘCEJ: Gwiazdorskie Walentynki. Żona Strasburgera skradła show na pokazie. Mandaryna wystąpiła z chłopakiem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.