Więcej Pięknych i Młodych, disco polo wytrzyma. Dawid Narożny założył nowy zespół, choć nazwa jakby znajoma

Dawid Narożny ujawnił projekt, nad którym pracował przez ostatnie miesiące. Wokalista zdecydował się na nazwanie zespołu Piękni i Młodzi. W grupie będzie występować jego aktualna żona Joanna Narożna.

Dawid Narożny odszedł z zespołu Piękni i Młodzi w styczniu 2020 roku niedługo po awanturze, która rozpętała się w sylwestrową noc. Wokalista miał ostro pokłócić się ze swoją byłą żoną. Miało dość do rękoczynów, a w bójce podobno brali udział także nowi partnerzy byłych małżonków. W zespole została Magdalena Narożna, Dawid z kolei zaczął rozwijać karierę solową. W ostatnim czasie doszło jednak do niespodziewanego zwrotu.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Dawid Narożny założył nowy zespół. W składzie jego żona i uczestniczka talent show

Były wokalista discopolowego bandu zdecydował się działać pod dawnym szyldem. Do nazwy Piękni i Młodzi dodał swoje nazwisko i przedstawił skład nowego zespołu. Z instagramowego wpisu dowiadujemy się, że obecna żona Narożnego będzie próbowała swoich sił jako DJ-ka, a w grupie pojawi się także druga kobieta - Ela Kliś.

Ela Kliś już od kilku lat jest związana ze światem muzyki tanecznej. Po raz pierwszy medialnie zaistniała w odcinku "Szansy na sukces" z udziałem zespołu Boys. Później kilkukrotnie towarzyszyła Marcinowi Millerowi na scenie. W Pięknych i Młodych prowadzonych przez Dawida Narożnego będzie pełniła funkcję wokalistki i skrzypaczki.

Internauci nie ukrywają, że są odrobinę skonfundowani powstaniem nowego zespołu o znanej wszystkim nazwie. W komentarzach podzielili się swoimi obawami.

Ale, że teraz będą dwa zespoły o tej samej nazwie?
Ja bym wzięła inną nazwę. Wiadomo, z kim tak naprawdę się ta kojarzy. Jak na moje oko są jedni Piękni i Młodzi.
Magda została w zespole. To Dawid został wyrzucony. Wiec zakładając nowy, powinien zmienić nazwę - czytamy w komentarzach.

Narożny zapowiedział już, że niedługo premierę będzie miał najnowszy singiel zespołu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.