Paulina Smaszcz wie, czego dziś potrzebują kobiety. Będzie uczyć je o seksie. Koszt to tylko kilkaset złotych

Paulina Smaszcz właśnie przygotowuje się do poprowadzenia kolejnych warsztatów. Tym razem ma zamiar poruszyć temat seksu. Znamy cenę wydarzenia.

Paulina Smaszcz w mediach społecznościowych przedstawia się jako kobieta petarda, która pomaga innym kobietom w drodze do niezależności i wyzwolenia. W tym celu organizuje liczne warsztaty i publikuje treści na Instagramie. Właśnie wpadła na pomysł związany z kolejnym spotkaniem z obserwatorkami. Będzie je uczyć o seksie.

Zobacz wideo Smaszcz: Moja mama zawsze pyta „Paulusiu, ty musisz tą jadaczką tak?" [fragment podcastu femiTALK]

Paulina Smaszcz organizuje warsztaty o seksie 

Na profilu Pauliny Smaszcz ukazała się właśnie zapowiedź kolejnych warsztatów. Tym razem będą one nosić tytuł "Kobieca samoświadomość, wizerunek, zdrowie, seks i pasja". Organizatorki zapewniają dawkę pozytywnej energii i wiedzy od kobiety petardy. Na plakacie widnieje również cena. Za prelekcje z udziałem celebrytki trzeba zapłacić 399 złotych. 

 

O samym wydarzeniu opowiedziała również Paulina Smaszcz. W najnowszym wideo na Instagramie zapowiada, że przygotowała je we współpracy z dwiema kobietami. Będzie chciała wzbudzić w uczestniczkach samoświadomość i refleksyjność.

Cudowne dwie siostry organizują te warsztaty, niezwykłe kobiety. Przygotowałyśmy warsztat dla kobiet, które idą swoją drogą, szukają narzędzi do samoświadomości, refleksyjności. Chcą zdobywać wiedzę, edukować się. Potrzebują wsparcia, idąc własną drogą - zapowiada Paulina Smaszcz.
 

Przypominamy, że Paulina Smaszcz w przeszłości już poruszała temat seksu. Pisała między innymi o tym, czego dziś potrzebują kobiety.

Zamiast prezentów chcemy czułości i uwagi. Zamiast pustych deklaracji, szczerości i słów wypowiedzianych z troską i pasją. Zamiast pośpiechu i biegania pragniemy odpoczynku, ciszy i czułości. Zamiast bezczynności seksu z grą wstępną - pisała niedawno w mediach społecznościowych.

Skusicie się?

Zobacz też: Paulina Smaszcz rozpływa się nad nowym partnerem. Jej wybranek jest obcokrajowcem

Więcej o: