Cleo ma nowy apartament. Na bogato. Złota toaleta, studio i domowe SPA

Cleo otworzyła przed fanami drzwi do swojego luksusowego apartamentu. W środku dominuje czerń i złoto. Piosenkarka pochwaliła się stylowym wnętrzem w stylu glamour. Nawet toaleta przykuwa uwagę.

Joanna Przetakiewicz wyznała swego czasu, że kocha luksus z wzajemnością. Wszystko wskazuje na to, że Cleo kieruje się podobną zasadą. Zapracowana wokalistka wydaje hit za hitem i jest jurorką w programie "The Voice Kids". Teraz uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała swój luksusowy apartament. Okazuje się, że Cleo żyje niczym Alexis w "Dynastii". Wnętrze jest urządzone z dużym przepychem. Jest w nim nawet własne studio nagrań i domowe SPA. 

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

U Cleo króluje przepych i glamour. W apartamencie ma SPA z sauną

W apartamencie Cleo dominuje złoto i elegancka czerń. Piosenkarka wyraźnie preferuje styl glamour. Do urządzenia wnętrza zaprosiła firmę Cosentino. 

Apartament CleoApartament Cleo Fot. Pietro Leppe/ Cosentino mat.prasowe

Imponujący, kilkudziesięciometrowy salon łączy się z kuchnią. Cała przestrzeń jest podzielona na strefy. Jest więc osobne miejsce na przygotowywanie potraw, osobne do wypoczynku i do biesiadowania z rodziną lub znajomymi. 

Apartament CleoApartament Cleo Fot. Pietro Leppe/ Cosentino mat.prasowe

W łazience czerń także łączy się ze złotem i przepychem. Uwagę zwraca zwłaszcza złota toaleta. Nie zabrakło miejsca na domowe SPA z sauną. Nic tylko wypoczywać.

Apartament CleoApartament Cleo Fot. Pietro Leppe/ Cosentino mat.prasowe

Cleo jest bardzo zapracowana i non stop wypuszcza nowe piosenki do radiostacji. Nic więc dziwnego, że w swoim apartamencie ma też domowe studio. To znacznie ułatwia pracę i pozwala szybko zarejestrować każdy pomysł, który przyjdzie jej do głowy. Nadmiar obowiązków sprawił, że wokalistka nie zdążyła się jeszcze nawet rozpakować w nowym apartamencie. 

Apartament CleoApartament Cleo Fot. Pietro Leppe/ Cosentino mat.prasowe

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Jak oceniacie nowy apartament Cleo? Podoba wam się taki przepych?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.