Wiktoria Gąsiewska pokazała gołe nogi. Jej stylizacja to kompletny niewypał

Wiktoria Gąsiewska nie popisała się stylizacją na wiosennej ramówce Polsatu. Coś tutaj zupełnie nie zagrało.

Wiktoria Gąsiewska dotychczas zdążyła nas przyzwyczaić od udanych stylizacji. Aktorka młodego pokolenia często prezentowała się świetnie w kolorowych i stylowych lookach. Tym razem jednak nie zdała modowego egzaminu. Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu pojawiła się w kompletnie nieudanej stylizacji. Wszystko przez modowe pójście na skróty.

Polecamy: Julia Wieniawa odsłoniła brzuch na ramówce Polsatu. Patrzymy na buty. Odważny wybór

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Julia KamińskaJulia Kamińska cała w różu lśniła na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu

Wiktoria Gąsiewska w marynarce w zebrę. Mogło być tak pięknie...

Aktorka uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, co często możemy zauważyć w jej ściankowych stylizacjach. Wiktoria Gąsiewska tym razem postanowiła wybrać stonowaną barwę kolorów podstawowych. W czarno-białym looku wyglądała nie do końca dobrze. Przede wszystkim gołe nogi i spory dekolt odwróciły uwagę od stylowej marynarki, która mogła grać tu pierwsze skrzypce. Niestety, wyszedł z tego mocno przewidywalny i kompletnie nietrafiony look.

Zobacz również: Wiktoria Gąsiewska świętuje urodziny siostry. Pokazała wspólne zdjęcia. "Jak bliźniaczki"

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Nie pomogły mocne dodatki w postaci glanów na koturnie, które sprawdziłyby się w połączeniu z czarnymi rajstopami, albo modowymi kabaretkami. Torebka typu worek na krótkim łańcuszku także nie zdała egzaminu, ponieważ jest przestarzałym modelem, który już dawno nie pojawia się w aktualnych trendach. Szkoda, że aktorka nie zdecydowała się na ulizany kucyk lub modny kok. Tego typu fryzury dodałaby jej charakteru i sprawiły, że wzrok byłby skupiony tylko i wyłącznie na stylizacji. Mocny makijaż także nie uratował całości.

Więcej o: