Emily Ratajowski z gołym brzuchem wychodzi z warszawskiego hotelu. Mrozy jej nie straszne

Emily Ratajowski przyleciała do Polski. Paparazzi zdążyli zrobić jej zdjęcie w interesującym, codziennym zestawie. Widać, że w ulicznej stylizacji czuje się jak w drugiej skórze.

Emily Ratajowski 30 stycznia 2023 roku poinformowała wiernych fanów, że przyleciała do Polski. W polskich mediach pojawiła się dziś informacja, że wizyta Emily Ratajkowski ma związek z najnowszą kampanią CCC. Gwiazda nigdy nie kryła w wywiadach, że ma polsko-żydowskie korzenie. Jednak jak sama często podkreślała, nie włada językiem polskim, ponieważ jest on zbyt trudny do nauki zwłaszcza dla osoby, która na co dzień nie mieszka w kraju nad Wisłą. Modelka po przyjeździe do Warszawy została uchwycona w modnej i wygodnej miejskiej stylizacji. Nie były jej straszne mrozy, ponieważ miała goły brzuch.

Polecamy: Emily Ratajkowski przyleciała do Polski. Nagrała wideo dla fanów. "Cieszę się, że jestem z powrotem"

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna w seksownej sukience. Fani: "jak Emily Ratajkowski". Wiemy, ile za nią zapłaciła

Emily Ratajkowski, Sebastian Bear-McClardEmily Ratajkowski rozwodzi się po czterech latach małżeństwa. Podano powód

Emily Ratajowski w streetwearowej stylizacji. Polska zima jej niestraszna, bo odkryła cały brzuch

Modelka uwielbia zaskakiwać w odważnych sesjach zdjęciowych. Podobnie jest, jeżeli chodzi o jej styl. Emily Ratajowski nie lubi nudy w modzie i stawia na wyrazisty look. Gwiazda wybrała wygodną stylizację składającą się z puchowej kurtki w modnym, czekoladowym kolorze. Dobrała do niej kusy top odkrywający brzuch oraz szerokie spodnie bojówki. Całość prezentowała się bardzo stylowo.

Zobacz też: Emily Ratajkowski bez makijażu i w okularach. Aż trudno ją rozpoznać

Emily RatajowskiEmily Ratajowski Agencja FORUM

Żeby rozjaśnić nieco ciężki look zdecydowała się na dodatki w kolorze off white. Wybrała białą torebkę na ramię oraz masywne sneakersy na grubej podeszwie. Nie zapomniała o szaliku, który miał ją uchronić przed zimną, polską zimą. Podoba wam się jej styl? 

Więcej o: