Emily Ratajkowski rozwodzi się po czterech latach małżeństwa. Podano powód. "Wszyscy o tym wiedzą"

Emily Ratajkowski rozstaje się z mężem. Powodem mają być liczne zdrady. Ostatnio była widziana bez obrączki.

Emily Ratajkowski zyskała największą popularność, gdy wystąpiła w teledysku Robina Thicke do piosenki "Blurred Lines" w 2013 roku. Od tamtej pory kariera modelki nabrała tempa, a jej życie prywatne stało się obiektem zainteresowania mediów. Emily Ratajkowski sformalizowała związek z amerykańskim producentem w 2018 roku. Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie w New York City Hall, a parze towarzyszyła jedynie garstka znajomych. Informacja o ślubie natychmiastowo obiegła media i była sporym zaskoczeniem. 

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

W październiku 2020 roku Emily Ratajkowski na łamach "Vogue'a" potwierdziła, że razem z Sebastianem Bearem-McClardem spodziewają się dziecka. 8 marca na świat przyszedł Sylvester Apollo i nic nie wskazywało, że w małżeństwie gwiazdorów jest coś nie tak. 

Emily Ratajkowski rozwodzi się z mężem. Znany jest powód

Jak donosi magazyn "Page Six", Emily Ratajkowski planuje na dobre rozstać się z Sebastianem Bear-McClardem. Osoba z otoczenia małżonków potwierdziła, że mężczyzna wielokrotnie ją zdradzał i oszukiwał. Obecnie w amerykańskim systemie sądowym nie można znaleźć informacji o tym, że modelka złożyła pozew o rozwód.

Tak, zdradzał. Jest seryjnym oszustem. To obrzydliwe - mówi źródło.

Jeszcze kilka dni temu w mediach pojawiły się pierwsze plotki o rozstaniu Emily Rajtkowski i Sebastiana Bear-McClardema. Gwiazda była widziana podczas spaceru ulicami Nowego Yorku bez obrączki. 

W czwartkowym odcinku podcastu "The Morning Toast" prowadząca Claudia Oshry również podawała, że Sebastian Bearem-McClarde zdradzał modelkę. Przyznała, że jeśli na Instagramie małżonków pojawią się oświadczenia o rozstaniu, nie będzie zaskoczona. 

Skąd mam to wiedzieć? Wszyscy po prostu o tym wiedzą. Kiedy pojawi się nieunikniony post na Instagramie lub oświadczenie PR, nie będziemy tak zaskoczeni - mówiła Clauda Oshry.

Do tej pory sami zainteresowani nie odnieśli się do sprawy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.