Dorota Szelągowska w piżamie popija kawę na wakacjach. Nie jest sama

Dorota Szelągowska korzysta z urlopu i wygląda na to, że bawi się pysznie. Tak wygląda prawdziwa radość.

Dorota Szelągowska wyjechała na wakacje do Marbelli w Hiszpanii. Na Instagramie chętnie dzieli się kadrami z wyprawy. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Magdalena BoczarskaBoczarska i Banasiuk na wakacjach z synem. Takie ujęcia to u nich rzadkość

Dorota Szelągowska na wakacjach z przyjaciółką

Wygląda na to, że Dorota Szelągowska pokochała podróże. W ostatnim czasie raczyła fanów ujęciami z Bali czy Islandii. Teraz wypoczywa w Hiszpanii, gdzie - jak wynika z jej instagramowego wpisu -  czuje się wybornie.

Dzień dobry! Chciałam wam powiedzieć, że jak człowiek może sobie wypić poranną kawę w piżamie, słońcu i na tarasie, to nawet mu nie przeszkadza, że jest po czterdziestce i ma słabo zarysowaną linię szczęki, nie mówiąc już o innych błahostkach. Prawdopodobnie powinnam się urodzić bocianem, tylko wtedy brakowałoby mi kawy. I piżamy - napisała. 
 

Okazuje się jednak, że prezenterka spędza wolne chwile nie tylko na łapaniu promieni słonecznych i kontemplowaniu. Na najnowszych zdjęciach widać, że bawi się wyśmienicie i ma towarzystwo. Po hiszpańskiej plaży hasała z Mariką Jóźwiak - projektantką, z którą współpracuje w wielu formatach m.in. w "Totalnych remontach Szelągowskiej". Jak widać, panie dogadują się nie tylko na planach zdjęciowych, ale również prywatnie. Od obu bije pozytywna energia. 

Czarnulka i blondyna pełne słońca oraz inspiracji oficjalnie wracają na nowy sezon 'Totalnych remontów...". Coś czuję, że dużo będzie w nim pogody, Hiszpanii i Maroka. Mam nadzieję, że nie możecie się tego doczekać, podobnie jak my. Wieczorem samolot do Polski, a już jutro nowy remont - napisała Jóźwiak pod kadrem.
 

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie szczędzili komplementów. Cieszyli się też na kolejne odcinki programu z udziałem Szelągowskiej i Jóźwiak.

Ależ wy jesteście piękne i energetyczne.
Dziewczyny jesteście super.
Jakie szczęśliwe - czytamy.

Przykład Szelągowskiej i Jóźwiak pokazuje, że przyjaźnie w show-biznesie są możliwe.

Więcej o: