Księżna Kate w ognistej stylizacji. Rzadko decyduje się na tak odważny kolor

W poniedziałek 30 stycznia książę William i księżna Kate pojawili się na spotkaniu inaugurującym kampanię Shaping Us. Księżna Walii zachwyciła w czerwonym garniturze.

Księżna Kate od dawna jest ulubienicą Brytyjczyków. Rodacy cenią ją nie tylko za królewskie maniery, ale także niezwykłe wyczucie stylu. Panie chętnie inspirują się kreacjami żony księcia Williama. Ostatnio księżna i książę Walii wzięli udział w inauguracji kampanii Shaping Us, która ma na celu podniesienie świadomości na temat wyjątkowego znaczenia wczesnego dzieciństwa. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii wybrała na tę okazję czerwień.

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Aleksandra ŻebrowskaMarina nie znała Szczęsnego, a Lewa nie lubiła piłkarzy. Tak poznały się gwiazdy

Księżna Kate w ognistej stylizacji. Rzadko decyduje się na tak odważny kolor

W poniedziałek 30 stycznia książę i księżna Walii wzięli udział w spotkaniu inaugurującym kampanię Shaping Us, które odbyło się w siedzibie Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Księżna Kate jak zwykle zachwyciła kreacją. Żona księcia Williama pojawiła się w eleganckim czerwonym garniturze. Krój spodni sprawił, że nogi przyszłej królowej Wielkiej Brytanii wydawały się jeszcze dłuższe. Księżna postawiła też na dodatki w tym samym kolorze, zamszowe szpilki i niewielką kopertówkę. Zestaw pochodzi z domu mody Alexander McQueen. Uwagę zwracały też okazałe kolczyki wykonane ze złota i masy perłowej. Z kolei delikatny makijaż i prosta fryzura perfekcyjnie podkreśliły urodę księżnej.

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate Eddie Mulholland / AP / AP

Współpraca księżnej Kate z Shaping Us to nowe, długoterminowe przedsięwzięcie The Royal Foundation Centre for Early Childhood, której celem jest uczynienie wczesnego dzieciństwa jedną z najbardziej istotnych kwestii badawczych. Kampania będzie prowadzona przez księżną przy wsparciu szeregu osób znanych ze świata mediów, muzyki, nauki i sportu.

Rafał RutkowskiRafał Rutkowski zabrał rodzinę na premierę filmu. Syn aktora to skóra zdjęta z ojca

Jak wam się podoba księżna Kate w czerwieni? Powinna częściej wybierać ten kolor?

Więcej o: