To on wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będziecie zaskoczeni

Wiemy, kto wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". Trzeba przyznać, że stacja podjęła nieoczywistą decyzję.

"Twoja twarz brzmi znajomo" wciąż zaskakuje. Wiemy już, kim jest kolejny uczestnik muzycznego show. Po odejściu z programu Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego, produkcja Polsatu musiała wyciągnąć wciąż nas zaskakuje odważnym decyzjami. Ten mężczyzna jest bardzo znany w świecie show-biznesu. Nie trzeba go nikomu przedstawiać.

Polecamy: "Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz w nowej edycji? "Dostał propozycję"

Zobacz wideo Izabela Janachowska oddała hołd królowej Elżbiecie? Nagle zaczęła mówić o dziecku Ibisza

Krzysztof Ibisz wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". Była żona mu kibicuje

Kto by się spodziewał, że swój muzyczny talent w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", zaprezentuje Krzysztof Ibisz. A jednak. Prezenter telewizyjny pojawi się w rozrywkowym formacie i wykonana tam najsłynniejsze przeboje polskich i zagranicznych gwiazd.

Tego pana chyba nie musimy wam przedstawiać. Jest świetnym prezenterem, ale jak poradzi sobie na naszej scenie? Przed wami najmłodszy uczestnik wszystkich edycji #TTBZ  - napisał Polsat w zabawnym stylu na Instagramie.
 

Na komentarz pod postem Polsatu nie trzeba było długo czekać. Krzysztof Ibisz zażartował sobie:

Jak wiecie, prowadzę "Taniec z Gwiazdami", żeby w nim nie tańczyć. Z "Twoja twarz brzmi znajomo" mi się nie udało. Będę śpiewał. Nie zdziwię się, jak ludzie moje wyczyny wokalne będą używać jako syreny alarmowe, a ja stanę się twarzą zatyczek do uszu. W każdym razie obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nie zepsuć wam tych pięknych piątkowych wieczorów - podsumował.

Anna Nowak-Ibisz skomentowała jego słowa:

Być twarzą zatyczek do uszu to fajna sprawa - mają we mnie wiernego klienta od lat, niemieckie najlepsze. Lata temu śpiewałeś w telewizji dla naszego synka "Kołysankę dla okruszka" i było bardzo dobrze! Na co dzień słoń na ucho też ci nie nadepnął, także... ten... Trzymamy kciuki za kontrakt z zatyczkami! Będzie pan zadowolony i my też - podkreśliła.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz

Anna Nowak-Ibisz była związana z prezenterem telewizyjnym od 2005 do 2009 roku. Para rozstała się pokojowo i do dziś mają dobre relacje. W związku z aktorką i dziennikarką ma syna Vincenta. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.