Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzili weekend z rodziną. Miny wiele zdradzają. Przeżywają kolejny kryzys?

Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzili sobotnie popołudnie w rodzinnym gronie, ale nie wyglądali na zadowolonych. Wszystko uchwycili paparazzi.

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest niezwykle zawiła, ale i romantyczna. 20 lat temu para zerwała zaręczyny. Choć nie lubią rozmawiać na temat tego, co poróżniło ich przed laty, to mówi się, że przez liczne zobowiązania nie mieli dla siebie czasu. Uczucie jednak okazało się silniejsze i w sierpniu 2022 roku w końcu stanęli na ślubnym kobiercu. Ostatnie zdjęcia budzą lekki niepokój. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Joanna Liszowska, Sonia BohosiewiczTe pary rozwiodły się po cichu. Nagle ujawniła, że spędza urlop z byłym mężem

Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzają weekend w rodzinnym gronie 

W sobotę 28 stycznia Jennifer Lopez i Ben Affleck wybrali się na spacer. Tego dnia towarzyszyły im pociechy aktora, 14-letnia Serafiny i 10-letni Samuel oraz córka piosenkarki - Emme. Choć mogłoby się wydawać, że przy tak napiętym grafiku, chwila wolnego spędzona w rodzinnym gronie jest powodem do radości. Za to na twarzach celebrytów widać niezadowolenie. Czyżby znowu zmagali się z kryzysem? 

Tego dnia Jennifer Lopez była ubrana w biały top i szerokie jeansy, które zestawiła z futrzaną narzutką. Z kolei Ben Affleck postawił na beżowy total look. 

 

Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie zatracili się w pracy 

Już od kilku miesięcy media huczą o tym, że w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka nie układa się najlepiej. Para miała znów zatracić się w obowiązkach zawodowych. Tym razem wierzyli, że rozłąka pozwoli im za sobą zatęsknić i umocnić związek. Dodatkowo zagraniczne media rozpisywały się o tym, że aktor był nawet widziany bez obrączki. Rzekomo ma mieć dość tego, że jego żona tyle pracuje. Ona z kolei miała narzekać na jego nikotynowy nałóg. Miejmy nadzieję, że wedle zapewnień J-Lo, para faktycznie jest szczęśliwa.

Jennifer Lopez, Ben AffleckBen Affleck zatrudnił się w kawiarni. Na pączka skusiła się Jennifer Lopez

Więcej o: