Agata Młynarska na pierwszym finale WOŚP. Uwagę zwraca fryzura sprzed 30 lat. Grzywka na wałek i tona lakieru

Agata Młynarska od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak zagra w tym roku 31 raz, a dziennikarka wspomina pierwsze Finały. Co za zdjęcia, co za fryzura!

Agata Młynarska i Jurek Owsiak to starzy, dobrzy znajomi. Dziennikarka wspierała WOŚP od pierwszych Finałów, a z okazji 31. odsłony wielkiej, ogólnopolskiej zbiórki, pokazała archiwalne zdjęcia. Spójrzcie tylko na tę fryzurę!

Koło Plotka#JedenDzieńDłużej dla WOŚP. Wylicytuj udział w Kole Plotka!

Zobacz wideo Młynarska: Kiedy widzę inkubator ze znaczkiem WOŚP i matkę, która płacze, to nie ma znaczenia, z jakiego jest ugrupowania

WOŚP. Agata Młynarska wspomina pierwszy Finał

Agata Młynarska archiwalne fotografie pokazała na Instagramie. Zachęca do wpłat w 2023 roku i do grania z Orkiestrą:

Wyrosły kolejne pokolenia, uratowano tysiące istnień. Dlaczego warto grać w Orkiestrze? Bo pod jej sercem można się ogrzać. A to ciepło jest nam wszystkim potrzebne. Tu i teraz od 31 lat!! Można być przez chwilę najlepszą wersją siebie! Można zrobić coś fajnego, ot tak, dla innych! Można zmienić świat na lepsze. Można uśmiechać się i być wesołym, kolorowym, szalonym i czuć się potrzebnym. Można mieć wpływ! - zachęca.

Młynarska zadała też trudne pytanie wszystkim malkontentom, kwestionującym działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Tym, którzy psioczą na WOŚP zadam pytanie - czy odmówicie ratowania życia komuś bliskiemu z waszej rodziny, waszemu dziecku, jeśli do ratowania jej/jego życia potrzebny będzie sprzęt Wielkiej Orkiestry?
 

Jak pewnie dobrze wiecie, w Polsce nie uchował się właściwie żaden szpital bez sprzętu sponsorowanego przez WOŚP. Na wszystkich oddziałach położniczych i pediatrycznych na większości maszyn naklejone jest charakterystyczne serduszko.

Na starych fotografiach z 1993 roku, kiedy odbył się pierwszy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, widać Agatę Młynarską, która w stroju przypominającym harcerski mundurek wspiera Jurka Owsiaka. Nie mogło się obyć bez grzywki nakręconej na wałek i tony lakieru do włosów. Nic dziwnego - taka fryzura w latach 90. to był absolutny hit, a Agata Młynarska tylko podążała za ówczesnymi trendami.

Zdjęcia sprzed lat znajdziecie w naszej galerii na górze strony!

W 1993 roku zbierano pieniądze na Oddział Kardiochirurgii Dziecięcej w CZD w Warszawie. Sukces zbiórki (31 MILIARDÓW starych złotych) spowodował, że zdecydowano o przekształceniu jej w coroczne wydarzenie.

W 2023 roku WOŚP zbiera pieniądze na skuteczne i szybkie leczenie sepsy. Plotek i Gazeta.pl też grają z Jurkiem Owsiakiem - sprawdźcie, w jakich aukcjach możecie wziąć udział! > > >

A może chcielibyście przyjechać do zamku księcia Lubomirskiego-Lanckorońskiego na herbatkę? Jeśli tak, to TA AUKCJA jest dla was.

Więcej o: